• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ahoj Divoké Kmeny!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
. . .

Hraji tuto hru přes 5 let a tak už jsem něco zažil:bad. Dobrého i horšího. S odstupem času lze určitě poděkovat všem, co na sebe vzali odpovědnost za hru - hlídání pravidel i slov ... Jakkoli jsem tomu ze začátku nevěřil, po tak dlouhé době už ano - support, moderátoři a ostatní z toho, že nás hráče "hlídali" nic moc neměli - jen bonusy ve hře. Jsem tak rád, že svoji závislost :cool překonali a odchází jinam :). Tahle hra je o kmenech - ale kdo vydrží pár let v pořádném vztahu ? I kmeny i lidi se rozpadají a odchází. Navíc dost podstatně se změnila i hra - za více peněz o hodně více muziky než před lety - je to komerční - nedotovaná - hra, tak nad tím nepláču,a ni za ztracený čas to nepovažuji - ještě dokončím svět 1 a budu spokojen :) Všem novým hráčům přeji superzážitky ze spoluhráčů - a všem starým přeji ,,, aby si našli nějakou jinou hru a tam jseme se potkali :D
 

DeletedUser38256

Guest
Čágo

Čágo lidi :D jsom nahiro a jednou budu mít na nějakém světě přes 1kk bodů a nebudu mít koupené VIP :DD.... Jednou.........Jednou určitě...........................:p
 

DeletedUser38257

Guest
soutěž

:shout jsem rád že se mohu této soutěže zúčastnit.



:great co dodat? DK hraji už 3roky
 

DeletedUser35760

Guest
prémiák :)

ahoj te všichni ,místo 30 bodů,mě spíš zajímá jaký bude nový admin :) snad se mu bude dařit a budeme všichni spokojení :)
 

DeletedUser

Guest
Ahojte

Zdravím všechny z DK ( hráče, adminy a další bytosti) a přeji mnoho úspěchů jak tady tak i v reálu ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru