• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ahoj Divoké Kmeny!

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser843
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
nazdar [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Kozmiči ty bláznivej karlovaráku ještě s Burákem pořád tolik chlastáte? [/FONT]:wacko
 
Zdravíčko

Zdravím všechny i s moderátory a adminy a přeju všechno nejlepší všem do hry. :wacko
 
moc spamů tu je, tak napíšu něco "vážného" :)

vážím si práce adminů a všech, kdo se podílí na chodu kmenů. sice občas jsou na zabití, ale i tak si každý hráč musí uvědomovat, co pro jeho hru všichni dělají.

díky moc! :hi
 
Docela by mě zajímalo, kolik nových uživatelů zde na DK fóru uvidíme vícekrát než jednou :o)
 
renome

Ahojky, tuto hru jsme začali hrát spolu s vnukem, tehdy mu bylo 7, a za 14 dní ho přestala bavit, tak jsem u DK zůstala.
Je to zajímavá hra. Člověk se u nich dokáže odreagovat, ale také pořádně naštvat, zvláště když buduje buduje a pak přjde
o vesnici. Hraji to už 8 let bez přestávky a jeden svět jsem už vyhrála, svět 6 s kmenem JA. Chtěla bych se o to pokusit
znovu. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru