• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktivační email

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37246
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37246

Guest
Ahoj.
Mam tu jeden takový problém !
Memu bratrovi jsem založil učet na DK a zatím mu nepřišel aktivační email!!
Když jsem si zakladal učet já přišel mi hned ale jemu nepřišel ani druhý den.
Dnes jsem mu založil nový email a jestli to ani na něj nepřide :shout
tak už nevim co s tím
(a ještě k tomu mu nešlo zaregistrovat na toto forum jelikož učet nebyl aktivován)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
S tím aktivačním e-mailem si nejsem jistý ale může to chvíli trvat.

Na fórum ti to samozřejmě nepůjde dokud nebude aktivovaný účet ve hře jelikož se sem hlásíš pod nickem s kterým hraješ.

Pokud by ti v nejbližší době ten aktivační e-mail nepřišel nejrychlejší bude napsat ticket na support.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25426

Guest
Jenom dotaz - k čemu ti je aktivační mejl? Tím, že se registruješ a vytvoříš účet ve hře, tak se na některý svět můžeš hned přihlásit - aktivační mejl je jen informace - formalita :)
Na foru je to jiné - trvá poměrně dlouho, než proběhne registrace... Ale registrovat se sem můžeš hned po vytvoření účtu na některém z CZ světů.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Přihlásit sice můžeš, ale bez potvrzení aktivačního e-mailu máš za několik dnů pak problém. Takže potvrdit ho, je nutné.
 

DeletedUser37246

Guest
Jedná se o učet mého bratra !!!!
aktivační email dosud nepřišel!!!

jméno účtu: Schultze
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Přihlásit sice můžeš, ale bez potvrzení aktivačního e-mailu máš za několik dnů pak problém. Takže potvrdit ho, je nutné.
No nevím - asi máš pravdu, ale tuhle jsem se cvičně registroval na SK a žádnej registrační mejl jsem nepotvrzoval...
Jaký bych měl problémy, pokud bych to nepotvrdil?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jedná se o učet mého bratra !!!!
aktivační email dosud nepřišel!!!

jméno účtu: Schultze


A poslal si bratr ticket?

Willibalde, já mám už tak starý účet, že si ani nepamatuji, že mi nějaký e-mail přišel :D, ale myslím, že po nějaké době, co ho nezadáš, že pak je problém tu hru hrát. Ale opravdu nemám s tím osobní zkušenost, to by to tu musel napsat někdo, kdo to vyzkoušel.
 

DeletedUser25426

Guest
Biblosi - zkouším - ale jen ze zvědavosti... Vytvořil jsem účet, při prvním pokusu o loging vyskočilo normální přihlašovací okno - předevčírem...
Dnes jsem tam šel znovu a v tom okně je tato hláška - to dříve nebývalo:
Aktivační kód: Zde můžeš potvrdit tvojí e-mailovou adresu, kódem s tvého registračního e-mailu.
Tvou e-mailovou adresu můžeš potvrdit i po přihlášení.



Takže se nebudu registrovat a uvidíme za pár dní :D
[SPOIL]jinak pro naše autry textů - píše se z e-mailu ;)[/SPOIL]
Další skvělý překlad - mám konto - nikoliv účet :)
[SPOIL]Každý si za své konto ručí sám. Proto nikomu nedávejte své heslo. Žádné škody nahrazeny nebudou.
Zavřít upozornění[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, tak to je prima, že zkoušíš. To já nemohu.

[SPOIL]A pokud jde o ty překlady, upozorním administrátorku, uvidím, co může opravit a co musí počkat na textové uprgrade.[/SPOIL]
 

DeletedUser25426

Guest
No jsou tam opravdu novinky - nemůžeš bez potvrzení mejlu manipulovat s Premiem a v režimu Dovolená...

Musíš potvrdit tvojí E-Mailovou adresu!» E-Mail-adresu přepracovat

K používání této oblasti, musíš potvrdit tvojí e-mailovou adresu. Klikni na Link v Aktivačním e-mailu nebo zde zadej aktivační kód:
Aktivační kód:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru