• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Animace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40855
  • Vytvořeno

DeletedUser40855

Guest
Zdravím,

rád bych navrhl, aby i na tržišti byli nějaké animaci v případě, že jsem nastavil nějakou nabídku nebo když nějaká probíhá (jednoduše řečeno, když je některý z obchodníků využit). Malé stánky které jsou před budovou by obsluhovali lidé.
Zároveň by mohl být i update jak kasáren, tak i stájí a dílny. Pokud by se zrovna cvičil šermíř, na dvoře by byl šermíř, jestli lehká kavalérie tak vedle stáje bude hnědý kůň a ne bílý atp.
Přeji hezký zbytek soboty. :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Mně na tržišti štve něco jiného, co už tu bylo několikrát napsáno a nikdo s tím nic nedělá. Když dám surovinu X za surovinu Y, tak dané suroviny nemůžu přehodit, naopak ještě musím udělat jeden klik na víc, než jak to bylo v minulosti, nejlepší by byl ideál, kdyby tam byla nějaká šipka a šlo by to udělat jen jedním kliknutím, nebo alespoň dvěma jak v minulosti a ne třemi jak je to teď, navíc při každé nabídce automaticky vyskakující graf mně už totálně rozpaluje krev.:mad
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
CzSK: U tržiště je animace zbytečná, u kasáren by to určitě bylo zajímavé, ale bylo by potřeba do hry nahrát dalších několik vzhledů budov, což by mohlo mít na rychlost hry negativní vliv.

Shedd: Tento nápad jsem už vývojářům hry hlásil, bohužel nebyl přijat.
 

DeletedUser40855

Guest
Zbytečná je stejně tak jako u kovárny, stáje i kasárny. Přeci jen jsme ve 21. století tak ať ta hra podle toho i vypadá (myslím efekty, ne že tam budou chodit roboti). Na víc, jednoduché řešení pro rychlost hry. Nemá to jak zatěžovat, tím že postavička dělá celkem tak 5 animací (pohyb nahoru a dolů s lopatou). Každý by si v nastavení mohl i animaci vypnout.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Shedd: Tento nápad jsem už vývojářům hry hlásil, bohužel nebyl přijat.

Tak aspoň díky za snahu.:hi;)

Zbytečná je stejně tak jako u kovárny, stáje i kasárny. Přeci jen jsme ve 21. století tak ať ta hra podle toho i vypadá (myslím efekty, ne že tam budou chodit roboti). Na víc, jednoduché řešení pro rychlost hry. Nemá to jak zatěžovat, tím že postavička dělá celkem tak 5 animací (pohyb nahoru a dolů s lopatou). Každý by si v nastavení mohl i animaci vypnout.
Zase řešíš hlouposti, já jsem na světě bez lučištníků a mám na nádvoří i lučištníka.:D
Grafický náhled vesnice se dá vypnout, stačí zajít do sekce Nastavení.;)
 

DeletedUser40855

Guest
Co povídáš? Co o grafice? Já někde snad psal že to hledám? Přečti si pořádně co píšu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
A já psal, že to ty hledáš?;):mocking

Proč píšeš podmiňovací způsob?
CzSK napsal/a:
Každý by si v nastavení mohl i animaci vypnout.
Nechápu Tvůj podmiňovací způsob, že by si to člověk mohl vypnout, když už to může udělat teď. Co se tím tedy změní? Nic. Tak jaký smysl má ta věta?:scratch
 

DeletedUser

Guest
Podla mňa by tiež mohli u trhoviska pobehovat robiti alebo tak: Mam trhovisko na 20 a 20 obchodníkov a ked prijmem 11 ponuk po 1000 tak by pred trhoviskom mohli pobehovat ti 9 obchodníci :)
 

DeletedUser34317

Guest
No možná malým dětem by se to mohlo líbit, ale jinak to je totální zbytečnost :D
 

DeletedUser

Guest
Byl to jenom navrh ... :yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru