• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Anketný kútik magazínu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Chtělo by to jak je v Kravianu . Dat možnost zástupu co vše může dělat na účtě.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jak to myslíš? Tohle nestačí?

§4) Zástup v dovolené (ZvD)

Zástup v dovolené je dočasný způsob, jak se starat o účet jiného hráče po dobu, kdy se daný hráč nemůže přihlásit na svůj účet.
1)Používat ZvD způsobem, který by činil prospěch zástupci, či jinému hráči na úkor zastupovaného hráče, je zakázáno.
2)Není dovoleno vytvořit si více účtů a hrát za ně použitím funkce “Režim dovolená“.
3)Každý účet musí mít svého aktivního majitele.
4)Účet hráče nesmí být celkem déle než 60 dní v “Režimu dovolená”. Nezáleží na tom, jestli zástupy prováděli různí hráči, a nezáleží na tom, kolik dnů mezi jednotlivými zástupy hrál majitel účtu. Počítá se celková doba trávená v zástupu za posledních 120 dní.
5)Po dobu, kdy hráč hraje za jiný účet v “Režimu dovolená”, platí pro něj omezení §3. Toto omezení je platné pro všechny účty, které má zástupce zadány ve sdílení připojení (např. rodina, kamarádi nebo kolegové z práce na stejném připojení).
6)Zástupci, kteří bez souhlasu majitele nabídnou zastupovaný účet k rozebrání, úmyslně jej zničí nebo vážně poškodí, budou potrestáni.
Pozn.: Ujistěte se, že můžete důvěřovat osobě, kterou jste zvolili za svého zástupce. Škody vzniklé na účtu vlivem volby špatného zástupce nenahradíme.
7)Hráči se zpravidla v soukromých zprávách domluví, na jakou dobu bude zástup potřeba a co během zástupu bude s účtem činěno (uchovejte a vyžadujte tyto zprávy ve vlastním zájmu pro případnou obhajobu, kdyby vás zastupovaný nařkl z nějaké nekalosti). Pokud si majitel účtu po smluvené době účet nepřevezme zpět, zástupce může v zástupu pokračovat nebo zástup ukončit. Pokud bude zástupce pokračovat v zástupu i po smluvené době, musí se i nadále řídit odst. 6) tohoto §.
8)Není povoleno útočit nebo podporovat hráče, který je zastoupený kýmkoliv na vašem internetovém připojení, nebo Pc.
 

DeletedUser

Guest
Tak tenhle výčet pravidel mi přijde humorně úsměvný, když ho porovnám s realitou na s3
 

DeletedUser

Guest
Ne to mi opravdu nestačí. Je to jak kdybych např. dělal halušky a zapoměl tam dát brindzu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, tak máte námět na článek v Kmenovém magazínu - třeba Pravda a mýty kolem ZvD. :D
 

DeletedUser

Guest
co se tyce spravce uctu, na nasem uzemi se to komercne prilis nevyplati, je to jenom implementace ze zahranici, INNO myslim nepocita s velikym ohlasem u nas. je to videt taky na tom, ze na spravce uctu neni zadna podpora poradna, na wiki je to prilis strucne.

No, souhlasím s tím, že stránka na wiki o správci účtu rozhodně potřebuje upravit a není ani zdaleka hotová, ale že by to bylo příliš stručné? To se mi zase nezdá.. Vždyť to je třetí nejdelší stránka na celé wiki:scratch Mluvíme o té stejné? Já myslím tuto...
 

DeletedUser32205

Guest
ja mel na mysli ani ne tak mnozstvi informaci, jako spis podporu vyuzivani, takze FAQ, komunikace s hraci o vyhodach vyuziti, atd., pokud chce firma od lidi penize, jenom navod na pouziti nestaci, jestli si rozumime.
 

DeletedUser

Guest
Aha, ok, už rozumím ;) No uvidíme, co s tím dokážem provést.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru