• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aplikace DK pro Android

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Zatial mi to staci a android nechcem :D ked tak ako som pisal poslem pohladnicu do Nemecka pre INNO len najst adresu :D a na android uz asi je v nastaveniach mi pise iphone a Android :)
 

DeletedUser34317

Guest
Android má sice přijemné a jednoduché ovládání, ale zase se dost často seká, za měsíc budu mít novej phone, s operačním systémem Windows (myslím teda):D
 

DeletedUser34582

Guest
Ach tak Ty sa máš ja mám novinku navštív kavárnu pro volný pokec :D
 

Deleted User - 18375

Guest
A jak moc usnadní práci tato speciální aplikace oproti hraní DK v prohlížeči v mobilu? (Omlouvám se, ale nemám smartphone, ani jiný mobil s internetem - jen mě to prostě zajímá) ... Popř. přináší to i něco navíc? V důležitých oznámeních jsem získal velmi skromné informace ...
 

Deleted User - 18375

Guest
A ještě jeden dotaz bych měl - jestli je používání této aplikace nějak závislé na tom jestli mám aktivovaný PU ... :yes
 

DeletedUser

Guest
android

ahoj,chci se zeptat,kdy tak približně budou DK přístupné pro telefony s androidem :) předem díky za odpověĎ :)
 

DeletedUser30368

Guest
Pracuje se na tom, doufejme, že brzy....(Nedávno vyšla na jinou aplikaci, ale nevím teď na jakou, protože jsou mi tyto názvy cizí (Našel bych Email,a le smazal jsem ho.)
 

DeletedUser34582

Guest
DK su pristupne tak ci tak :) ale vytvara sa aplikacia ako pisal zeli :) existuje uz aplikacia na smartphone :) Co sluzi na ulahcenie hry ale da sa to hrat aj bez toho :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru