• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aplikace DK pro Android

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Už aby to na toho Androida konečně vyšlo. Dost na to čekám. Přes prohlížeč v mobilu to není ono a notifikace budou luxus. Aspoň mi nic nikdy neujde. ;)
 

DeletedUser35619

Guest
Ahoj,
nemáte někdo nové info ohledně té aplikace na Android
 

DeletedUser34582

Guest
:scratch:scratch tak akoto, že ju už kolegovia používajú ? ak sa nemýlim tak už som k tomu mal aj e-mail....
 

DeletedUser

Guest
Používajú asi len mobilnú verziu DK v prehliadači, aplikáciu asi ťažko. Pretože aplikácia je zatiaľ v Beta verzii dostupná len pre TWMasters.net.
 

DeletedUser34582

Guest
No neviem kdesi som mal niečo o tom....no skúsim overiť ale viem, že kolega s androidom beží na tej aplikácii a vyzerá to ako to v smartphone či ako sa to píše,.....e-mail asi nenájdem...:)
 

DeletedUser30198

Guest
Tak jak?

Chtělo by aby to šlapalo už na prázdniny.

Děti budu mít volno, tak se možná budou činit, tak bych ráda měla přehled o jejich hrách, které by rády prováděly na mých nádvořích :)
 

DeletedUser

Guest
Ne na smartphone, ale na iPhone, lépe řečeno pro zařízení s iOS...

Takže... DK jsou přístupné přes web na všech telefonech, co umí prohlížet web a zvládají javascript.

Zařízení běžící pod systémem iOS mají k dispozici specializovanou aplikaci, ostatní zatím ne. Mates se ptá, kdy bude taková aplikace pro Androidy a já se k této otázce velmi přidávám :) :) Díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru