• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

blokace multi učtj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser27494

Guest
Zdravím!
chci se zeptat VŠEOBECEN ne konkretne na jsitou situaci ktrerou jsem v oravidlech nevycetl!

Jeden hrac hral na nekolika svetech na double uctech ,
nedavno dostal blokaci GLOBAL BAN (asi to nebylo jeho první potrestaní v tomto pravidle) na jeden ucet ,
proto zacal hrat na jinem uctu. ale ten "blokovanej" ucet stale figuruje na jistem svete
presto ze je dle jeho slov blokovanej, je tam = dle meho pocitu aktivní i kdyz v blokaci= nezmizel zatim nebyl vymazan,

Takze kdyz na stejnem svete hraje s jinym uctem,
neporusuje tim nahodou pravidla?
Presto ze se do prvního uctu asi nemuze kvuli blokaci dostat, ten ucet tam je ,
tak by nemel aktivne hrat za novy ucet ,
dokud ten jeho první nebude vymazan ze hry, Je to tak nebo se mýlím?

(informaci o jeho Global Banu mam primo od nej, takze nemohu vedet na 100% (a nechci to vedet)
jestli je to pravda nebo si to vymyslel proto se ptam vseobecne zde ,
kdo ví odpoved na mou otazku ! dekuju!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
V pravidlech to je:

[h=4]§ 2) Jeden účet pro jednoho hráče[/h]
1) Každý hráč může mít na daném herním světě jen jeden účet.
 

DeletedUser33829

Guest
Tím jsi mu, Biblosi, neodpověděl.;)

Jirko, pokud má jeden účet zablokovaný, tak za něj stejně nemůže hrát. V minulosti to bylo řešeno stejně jak to vyplývá z Tvého textu, že mu DK Tým jeden účet na hraní nechá.

Jestli má blokaci zjistíš podle toho jestli roste či ne, přece. I když Ti zablokuje DK Tým účet globálně, tak účet nezmizí hned, ale až po 14 dnech a to nevím jestli zde platí, pokud by měl na účtu PB a automaticky prodlužován PÚ, tak by ten účet mohl na světě figurovat další měsíce?:scratch
 

DeletedUser27494

Guest
ano shede na to jsem se ptal
pokud je jeden ucet blokovanej jestli se na danem svete mohu prihlasit do jineho uctu ,
a nebo pokud je tam teoreticky Pů tak treba musim pocak dejme tomu mesic nez mi vyprsí premiak a
pak az po 14 dnech ucet zmizi teprve se tam prihlasit,
Kdyz je sice v pravidlech psane jedne hrac jeden ucet
ale kdyz mam blokovany ucet tak to neni muj ucet kdyz se tam nedostanu
zvlaste kdyz mi treba INNO umoznilo hrat na tom druhem na to jsem se presne ptal!

Pisu vseobecen teoreiticky NETYKA SE TO MNE!
Na to bych pouzil toicket , ale ptam se vseobecne jak je tohle vyreseno ?
Ale vím o konkretnim cloveku co je pro mne dulezity z urciteho pohledui
tak se ptam na jeho pripadny osud pokud hraje na druhem uctu co mu iNNO dalo ke hrani a
pritom mu na danem svete jinej ucet zablokovalo TRVALE!
 

DeletedUser40852

Guest
Je to přesně tak, jak píšeš. Pokud má hráč na jednom světě dva účty a jeden mu zablokujou, tak na tom druhém může hrát. Ten zablokovaný už není jeho a nemá tam přístup.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Funguje to přesně tak jak jste tu popsali, ať už jde o global ban, nebo ban na daném světě, je to bráno jako by daný účet přestal existovat, obecně je po uplynutí trestu, jeden z "multi" účtů uvolněn (i pokud ostatní blokované účty ještě dočasně ve hře figurují) a daný hráč se může vrátit do hry.
 

DeletedUser33829

Guest
Funguje to přesně tak jak jste tu popsali, ať už jde o global ban, nebo ban na daném světě, je to bráno jako by daný účet přestal existovat, obecně je po uplynutí trestu, jeden z "multi" účtů uvolněn (i pokud ostatní blokované účty ještě dočasně ve hře figurují) a daný hráč se může vrátit do hry.
Kdyby měl ten hráč PB a automaticky nastavené prodlužování PÚ, tak zmizí za 14 dnů ze světa nebo může na tom světě být třeba i rok, prostě do té doby než mu dojde PÚ?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Nejsem si úplně jistý jak je to v tomhle případě nastavené (zjistím), ale určitě se tam PÚ v případě trvalého banu neprodlužuje, ať už je to pro jeden svět nebo global.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru