Událost Boj o erby (2018)

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Kozmicz, 10. kvě 2018.

Sdílet tuto stránku

 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.471
  Obdržená poděkování:
  751
  BOJ O ERBY

  Událost "Boje o erby" se vrací zpátky!

  Začátek události: Pátek 11.5. 2018 (00:01)
  Konec události: Pondělí 14.5. 2018 (23:59)

  Cíl: Pošlete své bojovníky napadat jiné hráče v naději, že ukořistí cenné erby. Pokuste se získat co nejvíce odlišných erbů a na konci za každého kola budete odměněni drahokamy, které můžete utratit v obchodě událostí za velice zajímavé a hodnotné odměny. Veďte své bojovníky a bojujte o erby!

  K události se dostanete z náhledu vesnice přes upozornění ve spodní části obrazovky:

  [​IMG]

  Jakmi událost začne, do vaší vesnice dorazí 3 bojovníci, kteří s sebou přinesou také vzácný erby. Bojovníci mají 2 hlavní cíle: bránit své erby před napadením jiných bojovníků a vyzývat bojovníky z jiných vesnic s nadějí, že se jim podaří získat pro vás další erb. Počet bojovníků, které si necháte na obranu svých erbů přímo ovlivňuje vaše šance na ubránění erbů. Využijte tedy své bojovníky chytře!

  [​IMG]


  Získávejte erby
  Hlavním cílem celého turnaje je shromaždit co nejvíce unikátních sad odlišných erbů. Chcete-li být co nejlepší a získat co nejvíce erbů, vyzvěte jiné hráče kliknutím na políčko "Vyzvat" u jména hráče. Pokud vaše výzva bude úspěšná, vyhrajete náhodný erb, který váš konkrutent měl u sebe. Pokud vaše výzva dopadne neúspěšně, vrátíte se s prázdnýma rukama, avšak vaši bojovníci získají zkušenosti, které ti pomohou získat později dalšího bojovníka!

  Celkem můžete mít až 8 bojovníků a určitě se vám každý vyplatí, protože čím více bojovníků máte, tím zvyšujete šance na získání dalšího erbu či ubránění již získaných erbů. Pokud jste již nashromaždili větší množsvtí cenných erbů a máte pocit, že jste tak ohrožen nájezdem cizích bojovníků, můžete zvýšit svoji obrannou šanci až o 80%, kliknutím na ikonku vedle procenta obrany. Tato funkce je však dostupná pouze za prémiové body.

  [​IMG]

  Trvání výzvy je závislé na počtu a rozmístění vašich vesnic, což znamená, že doba výzvy se může změnit i mezi stejnými hráči, zejména pokud jeden z nich získá či ztratí větší množství vesnic.

  Některé erby jsou vzácnější, než jiné a vám se vždy zobrazí u každého hráče ve vaší blízkosti ten nejvzácnější, což vám může pomoci naplánovat vaše výzvy!
  Když jsme spustili událost posledně, spoustu z vás nás požádalo o to, aby bylo možné odfiltrovat v seznamu hráčů své soukmenovce, přátele či hráče bez erbu. Tuto možnost jsme tedy do hry přidali jako exluzivní možnost pro hráče s prémiovým účtem.

  [​IMG]

  Další vylepšená funkce je možnost zamykání erbů. Nyní bude možné erby uzamknout až do konce kola, čímž zcela vyloučíte možnost, že by vám erb někdo ukradl po celou dobu trvání kola. Uzamknout v každém kole můžete maximálně 3 erby a je potřeba uvažovat rozumně, protože uzamknutí erbů vás bude stát prémiové body.

  [​IMG]


  Konec turnajového kola

  Na konci turnajového kola budou vaše získané sbírky vyměněny za cenné drahokamy. Čím více odlišných sad erbů získáte, tím více drahokamů dostanete. Pokud na konci kola nemáte žádné erby, budete příští kolo začínat s 2 extra bojovníky navíc.

  Každé turnajové kolo trvá 24 hodin a na jeho konci jsou získané sady erbů vyměněny za drahokamy, za které pak lze nakoupit opravdu zajímavé položky do inventáře v obchodě událostí.

  [​IMG] [​IMG]


  Žebříčky
  Vzhledem k vašemu velkému zájmu jsme se rozhodli k této události zavést také žebříčky. Nyní se můžete porovnat s ostatními hráči z vašeho světa a to v počtu vítězných výzev či získaných drahokamů. Kliknutím na dané umístění se vám zobrazí seznam hráčů na vašem světě, kteří mají podobné umístění jako vy.

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  Jakmile událost skončí, budete mít ještě několik hodin na to, utratit své drahokamy v obchodě události. Neutracené drahokamy po zmizení obchodu události následně zmizí. Získané položky do intentáře bude samozřejmě možné použít i po skončení události, takže se snažte získat jejich co největší množství.

  Událost bude spuštěna na všech světech, včetně Casualů a nebude aktivní na speed serveru.

  Dejte nám vědět, co si o události myslíte do naší diskuzní sekce či se tam neváhejte zeptat na jakékoliv otázky. Rádi vaše otázky zodpovíme!  S pozdravem
  DK Tým