• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Brýle nebo čočky ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
jsem rád že dioptrie zatím nepotřebuju :D
mám ve třídě kámoše co má asi 9 diop. a byla dobrá sranda ho sledovat když chytal v době kdy ještě neměl brejle a s brejlema mu nepovolili hrát fotbal :rofl
 

DeletedUser

Guest
To pak utkání muselo končit asi 30:2 :D:D ale jinak to není moc sranda. Někdy mě štve že nevidím ale brýle mě rozčilují ještě více.
Mám nové Titanové (cenovku raději nebudu říkat) protože jsem předchozí ztratil. Krásně lehoučké a přitom šíleně pevné.
 

DeletedUser

Guest
náhodou to bylo vyrovnaný .. nějakou šmouhu že k němu letí asi viděl tak to občas i vyrazil :D
 

DeletedUser35615

Guest
Ja cucim do monitoru uz skoro dvacet let a to dost intenzivne, jako dite jsem cetl s baterkou v posteli (to prej ma kazit oci taky) a bez nasledku. Vidim jako rys :) Takze na tom moc pravdy nebude. Podle me je dulezita geneticka predispozice.
 

DeletedUser32568

Guest
já začal mít brýle tuším v 6třídě a to jsem měl málo a dycky o půl dioptrie rozdíl ... teď mám vyrovnaný 4 na obě oči :) mám brýle a nestěžuju si ... jen na LARP budu muset mít čočky, protože to strašně kazí kostým ...
 

DeletedUser23979

Guest
Nespamujte tady. Není zde téma o LARPu ale o ničem jiném.

Pokud budete pokračovat téma zamknu. K popovídání slouží jiné vlákna.
 

DeletedUser

Guest
já začal mít brýle tuším v 6třídě a to jsem měl málo a dycky o půl dioptrie rozdíl ... teď mám vyrovnaný 4 na obě oči :) mám brýle a nestěžuju si ... jen na LARP budu muset mít čočky, protože to strašně kazí kostým ...

Sem na tom úplně stejně a v dospělosti asi operace :)
 

DeletedUser

Guest
Je to len o cviku a zvyku. Očná doktorka ti to vysvetlí. Základ je, aby si sa nebál dotknúť prstom oka. Tiež som sa zo začiatku pár dní bál a nešlo mi to. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru