• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Budovy ve vesnici - Panský Dvůr,Šlechticové a Dobývání

DeletedUser

Guest
Takže,sbírám informace kde se dá abych vám je tady mohla podrobně vylíčit xD

Panský Dvůr postavíte takto:
Potřebujete:
Budovy - Hlavní budova (20),Kovárna (20),Tržiště (10)
Suroviny - Dřevo (15.000),Hlína (25.000),Železo (10.000)

Jakmile tohle všechno máte,postavte si Panský Dvůr.
Když je postavený,musíte si nastřádat 28.000 Dřeva,30.000 Hlíny a 25.000 Železa abyste mohli vyrazit první mince.Když bude první mince hotova,musíte si nastřádat další suroviny a to tyto:
Dřevo - 40.000
Hlína - 50.000
Železo - 50.000
Dělníci - 100

A jakmile budete mít i tyto suroviny,dáte vycvičit Šlechtice.
Mno,a když už ho máte,tak si stačí vybrat vesnici,poslat na ní velkou armádu aby jí vyrabovali,a jakmile bude vyrabovaná,pošlete na ní Šlechtice a několik desítek až stovek útočných jednotek (Šlechtic nikdy nesmí jet sám,nejlepší je s ním poslat hodně útočné jednotky).
Mno a když se Šlechtic vrátí (pokud se vrátí) přinese vám zprávu o tom,kolik jste snížili důvěryhodnost ve Šlechtu.Mno a prostě jakmile se vám Šlechtic vrátí musíte ho tam poslat znovu a znovu a znovu dokud Důvěryhodnost neklesne na 0.
Pak bude vesnice tvoje :)

Tak co,poradila jsem vám,lidičky?

Doufám že jo :D

PS: nebudete tomu věřit ale já jsem to ještě před 2 hodinama taky nevěděla,ale jelikož jsem so založila na toto Téma spešl Odkázek v Otázkách a tam mi dobří lidé poradili,taky jsem si něco našla,mno a teď jsem to všechno sepsala pro vás :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak pokud se nepletu FAQ už tu je ale proč ne. Nicméně:
Šlechtic nikdy nesmí jet sám a podle mě je na to nejlepší Těžká Kavalerie,na doprovázení
Eh??? To není tak úplně pravda, pokud se obránce ještě zmůže na obranu, tak je solidní šance že ti TK rozpráší, její útok zrovna není nejvyšší. Nenech se zmást tím že je to údajně "nejelitnější" jednotka ve hře. Ona TK zastává prakticky ve všem. Jak obraně tak útoku. Je vhodná leda tak na frontu jako mobilní zeď pro nouzové případy.
Pro Turgona a jeho "v určitých případech, možná, za jistých okolností" atd. situace kdy potřebuješ hned po dobytí mít ve vesnici obranu jsou tak řídké, že opravdu nelze říci že TK je nejlepší.
 

DeletedUser

Guest
Ok,thak sorry,já to dyžtak opravim,ale takhle je to všude psaný,že je prej nejepší TK....
 

DeletedUser10359

Guest
hele a kdyz poslu slechtice na 100% prazdnou vesnici s par jednotkama, muze se rozbit o zdi nebo proste umrit sam od sebe jak to malo jednotek nekdy dela (sem ten hrac, co dava ze zacatku vsechno do slechtice, takze mam slechtice a par vojacku)
 

DeletedUser

Guest
Budeš li mít smůlu pak klidně... vysoká zeď špatný štěstí a morálka to dokáže nadělat divy...
 

DeletedUser10359

Guest
no moralka moc nevadi, ta bonusova vesnice ma o trochu vic bodu nez ja a zed znicim, muze se stat neco i bez zdi a kdyz mam 100% moralku ?
 

DeletedUser

Guest
Pokud budeš mít smůlu a těch vojáků bude málo (hodně málo) tak pak s ti to pořád stát může...
 

DeletedUser3219

Guest
vesnice bez hradeb není vesnice, ale farma.... a co se dělá s farmami?

Samotná vesnice má tuším také nějaké úplně malé číslo - zkus to v simulátoru! to je nejjistější, vychází mi, že potřebuješ na doprovod aspoň 1 kopiníka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19080

Guest
(sem ten hrac, co dava ze zacatku vsechno do slechtice, takze mam slechtice a par vojacku)
Tak to budeš také ten hráč, který bude mít v začátku dvě prázdné vesnice, které ti brzy někdo zabaví :)
Rozumnější je si pořídit druhou vesnici až teprve tehdy, kdy jsem schopen uhájit alespoň tu první :)
 

DeletedUser19193

Guest
Šlechta+ vojsko

ahoj

Nejlepší je poslat špehy
pak poslat šlechtu s armu


nebo

bez špehováni
rovnou posalt utok se šlechtou je zaskočen,tak nemá čas se zaopatřit

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::D:D:D:D:):)
 
Nahoru