• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Budovy ve vesnici - Panský Dvůr,Šlechticové a Dobývání

DeletedUser

Guest
bez toho šlehování to nemusí dopdnout nejlépe, může mít podpory aniž bys ne něj útočil, a poté ti může padnout velá armáda + šlechtic, co se nemusí vyplatit
 

DeletedUser19080

Guest
A také naopak - může mít ve vesnici pajdavou slepici, ty ho špehneš, pošleš tam armádu a šlechtice, ale on tam mezitím (varován útokem šlechtice) stihne dovalit haldy podpor a padne ti armáda a šlechtici, kteří by při přímém přepadu hladce prošli a za dvě hodiny uvítali protivníkovy podpory zpěvem a květinami...
Každý způsob má své výhody a nevýhody :)
 

DeletedUser19193

Guest
no právě proto jen tam dát uok a je to dobrej KNOCK -OUT:rolleyes::cool:
 

DeletedUser4390

Guest
Myslím,že je dobré použít v prvém útoku beranidla,pokud nejsme jisti jaká je zeď.

beznzvu207.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Beranidlama se neda nic zkazit, sice je vopruz pak zase stavet zed, ale lepsi nez ztratit zbytecne moc jednotek. Dobry je hlavne poslat cistici utok a pak teprv prvniho slechtice s eskortou. Idealni je to nacasovat aby slechtic dorazil chvilku po cistce.
 

DeletedUser26656

Guest
Ano anebo posílat útoky tak abys ho zmátl např:plný útok dále plný tok šlechtic fake šlechtic fake šlechtic .a po 4 šlechticů neuškodí poslat pár FAKE.
 

DeletedUser33804

Guest
Mám dotaz....obsadila jsem vesnici ale ta armáda a šlechtic kerého jsem tam poslala mi nejde vrátit do původní vesnice....jak to mám udělat? poraďte prosím...:(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Šlechtice jsi poslala do vsi jako podporu, nebo jsi jím tu ves dobyla?

Pokud dobyla - tak ten šlechtic tam už zůstane ukryt napořád.

Pokud jako podporu spolu s dalším vojskem, tak je můžeš poslat zpět do mateřské vsi dvojím způsobem - buď víš, ze které vsi jsi je vyslala - pak stačí v té vsi rozkliknout nádvoří - nabídku Vojenské jednotky - a tam už pak vidíš kde se Ti potuluje vojsko - jestli je spořádaně všechno ve vsi, nebo jestli dlí na návštěvě někde jinde. Tam pak stačí jen kliknout na povel všechno - pokud chceš zpět veškerou armádu - nebo na vlastní - pokud chceš vybírat, která jednotka a v jakém počtu se má vrátit domů.

Pokud víš, v které vesnici máš podporu - tak postupuješ obdobně - jen zde nemůžeš selektivně vybírat, co má nebo nemá jít zpět domů - v tomto případě pošleš domů veškeré vojsko, které je v dané vsi z cizí vsi (pokud bys tam měla vojska z více vesnic, uvidíš to rozčleněné podle domovských vesnic vojska). Stačí zaškrtnou příslušné okénko a kliknout na povel Poslat zpět (tímto způsobem můžeš vracet i cizí podpory ve vlastní vesnici).
 

DeletedUser33804

Guest
dobyla...ale to mi tam jako zůstane i to vojsko?...no to je teda pitomé....
 
Nahoru