• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual 3

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305

Vážení hráči,

dnes jsme spustili třetí pohodový svět s názvem Casual 3!

Pokud vás nebaví klasické světy a nechcete se stresovat tím, že vás každou chvíli někdo napadal, zapojte se do nového pohodového světa, který má specifická nastavení v následujích bodech:

  • Na tento svět se není možné registrovat, ale pouze se přesunout ze stávajícího světa po min. 14 dnech hraní na některém z novějších světů (přesunutí je možné ze světa CZ50 a novějších světů).
  • Nezačínáte s vesnicích od 26 bodů, ale se stejně rozestavěnou vesnicí, se kterou se necháte na Casual přesunout.
  • Pro zajištění rovnocennosti všech hráčů, tedy i těch nově příchozích, jsou na tomto světě omezeny bitvy jen mezi hráči, jejichž bodový poměr je v rozsahu 80% - 120%
Pokud se chcete přesunout na Casual svět, možnost přesunutí naleznete v nastavení pod položkou "Přesunutí na Casual".

Společně se spuštěním nového Casualu 3, se mění podmínky pro Casual světy!


Nové podmínky pro spouštění/ukončování Casual světů

Dlouho jsme uvažovali o tom, jak zajistit, aby vás Casual světy bavili a aby jste měli stále šanci zasáhnout do dění na Casual světech i když se tam přesunete trochu později. Navíc po roce hraní je na Casualu hrstka hráčů, kteří dominují a svět takuž se spíše jen tak dohrává. Proto jsme se nakonec rozhodli upravit systém. Chcete vědět jak? Čtěte dál...

1. Každý nově spuštěný Casual svět bude trvat 18 až 21 měsíců

2. Po 12 měsících začne docházet k úpravám v nastavení světa a to až do jeho ukončení. Postupně se bude zvětšovat poměr mezi obráncem a útočníkem a zároveň se bude snižovat cena za zlaté mince. A to bez hlasování hráčů. O změnách v nastavení budou hráči vždy informováni na herním fóru.

3. Jakmile uběhne 18 měsíců od spuštění, bude zcela odstraněn poměr mezi obráncem a útočníkem. Zároveň se nastaví konečný cíl dominance o kterém budou hráči informováni. Tento cíl bude nastaven dle toho, jak se bude svět vyvíjet.

4. Pokud žádný kmen nezíská dominanci ani po 21 měsících, bude svět ukončen a za vítěze prohlášen bodově nejsilnější kmen. Žádný Casual svět nebude trvat již déle, jak 21 měsíců.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru