• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
môže... ale to vôbec nie je rada hodná kamaráta :D a už vôbec nie pomocníka kamaráta :D
nechápem, ako môžeš takto uvažovať keď si v DK týme... :D
 

DeletedUser

Guest
Ani DK tým tu není pro to, aby někomu vnucoval pravdu. Pokud se někdo zeptá, dostane se mu odpovědi. Pokud tomu i nadále nemůže uvěřit, je mi líto ale má následovná rada bude, vyzkoušej si to. Nevím, co na tom nechápeš :sorry:D
 

DeletedUser37060

Guest
chápem tomu čo píšeš, neboli radíš. :D ale nechápem ako to môžeš považovať za radu pre niekoho kto by ti neveril... :D asi mám z toho zbytočnú depresiu, ale kôli tomuto som sa nepokúšal dostať do DK týmu... :D
:cry

hele neštvi ma... ďakujem že mi odpovedáš znižovaním reputácie! :mad:mad:mad:mad:mad:mad:mad:wall

a keď už musíš znižovať reputáciu, tak tam uveď aspoň poriadny dôvod ako sa na wiki člena tým patrí! Dôvod tipu, citujem ":-D", koniec citace, nie je dôvod, už vôbec nie hodný tvojej hodnosti!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tak se uklidníme,tady se řeší otázky kolem casualu ne osobní antipatie,to si můžete vysvětlit v osobce.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
no pro mně za mně ani by mi nevadilo kdyby byl casual normálně přístupný, nevím v čem by byl problém zvlášť u příležitostných hráčů, já si myslím že víc lidí by tam neškodilo :D
 

DeletedUser37060

Guest
mám dotaz:

keď na Casuali začnem znovu... tak s malou vesničkou? :D alebo s takou akou som tam prišiel?
 

DeletedUser36340

Guest
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]začínáte s vesnicí s jakou jste na daném skončily.[/FONT]
 

DeletedUser37060

Guest
počkaj.. buď som zle pochopil odpoveď alebo ty otázku.

Na Casuali vlastním vesničku s 3000 body (+-). Keď tam dám začať znovu, tak znovu začnem s 3000 bodovou vesničkou alebo z 116 bodovou?
 

DeletedUser36340

Guest
jéjé tak se omlouvám, to já jsem blbě pochopila tebe :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru