• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Co to ten Casual vůbec je? Proč je na něm tolik hráčů, když ještě není otevřený? A proč má každý jiný počet bodů?

Myslím, že to nezajímá jen mě, ale i další hráče kolem.
 

DeletedUser36167

Guest
Cassual je ten pohodový svet, do ktorého sa dostaneš po prebratí všetkých dedín. Len toľko viem ohľadom toho sveta.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Zdravím,

Pokud již cítíte,že na daném světě končíte ... NEZOUFEJTE. :cry

I když Vám seberou poslední vesnicu po přihlášení na D.K.

Máte dvě možnosti:
- Buď na daném světě,kde Vás zničili začít úplně od začátku.
- Nebo se přihlásit na svět s názvem Casual
- Můžete kombinovat též obě možnosti.

Pozor tuto možnost mají jen hráči,kteří byli vyřazeni ze HRY.
Já se tam nemohu dostat jelikož mám stále více jak jednu vesnicu.:D

Ne od bodů 26,ale třeba i od 12.000 záleží kolik bodů měla Vaše poslední vesnice a co jste v ní měli POSTAVENÉ.
- Přibude Vám navíc kostel,který asi moc populární není,ale je třeba aby jste to věděli.

V současnosti má MAPA jen 4 kontinenty.
[SPOIL]
csp1
[/SPOIL]
Takže to vypadá,že hra nebude trvat roky a roky,ale jen pár měsíců.
To se,ale samo sebou ještě uvidí ...

Hráči jsou tam místy daleko od sebe.
Záleží kde Vás to usadí.

Barbarek je tam tolik že Vám s toho budou Oči bolet.:wacko
Nebudete vědět,kterou dříve farmařit.:rofl

[SPOIL]Pokud jsem napsal nepřesné INFORMACE.
Prosím Moderátory,aby to OPRAVILI. :blush[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, již hraji na světě Casual, kam jsem se dostal ze světa 28. Bohužel to se mnou vypadá bledě i na cs 28 a zajímalo by mě jestli poté mohu opět zamířit na casual, popřípadě jak to proběhne.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
O první vesnici nepřijdeš, tak co myslíš tím, že to s Tebou vypadá bledě?
 

DeletedUser

Guest
Jak to ?
V nastavení světa a na info o tom nic nepíší. A zajímaly by mě podrobnosti, jak to tedy na casual chodí.
Pokud tedy nemohu dobít hráčovu první vesnici (a to ani potom, co jich má víc?), musím zabírat jen barbarky a hráčovy další vesnice?
A jak tedy poznám u větších hráčů, která vesnice je první (a kam tedy nemá cenu útočit, když nejde přebrat) ?
Dík Tomáš.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Pokud Ti nepřítel na některém světě DK dobude jedinou vesnci, kterou máš, tak máš možnost začít znova, zvolit světovou stranu a doporučuji využít tutoriál, kde dostaneš trošku surovin a 5 kopiníků. Pokud jsi měl už nějakou zbroj u paladina, tak ta Ti zůstane. Ty jako protivník můžeš dobýt jakoukoli nepřítelovu vesnici, i tu první.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Aha, takže já mohu obsadit protihráčovu jedinou vesnici. A on dostane možnost založit si opět novou (stejně velikou) ves kousek vedle. Tím tedy o ní nepřijde. (Asi tak to bylo původně myšleno).
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Pokud nepříteli vesnici obsadíš, tak on má možnost začít odpočátku, od maličké vesničky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru