• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

cesual- nemožnost útočení pi rozdílu 120% bodů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4937
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4937

Guest
Zdravim, mám dotaz na cesualu nelze útočit při rozdílu 120% bodů, ale mi někdo vysvětlí jestli 180k bodů a 130k bodů je rozdíl 120% nebo jak se to počítá?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Je to jednoduchá rovnice, prostě nesmí být rozdíl bodů mezi útočníkem a obráncem větší než 20%.

Řekněme že budeš mít 10000 bodů, tím pádem nemůžeš útočit na hráče kteří mají víc než 12000 bodů a méně než 8000 bodů.
 

DeletedUser4937

Guest
aha díky takže mám smůlu a nemohu na nikoho v omkolí útočit, to je fajn věc
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já jsem řešil stejný problém, takže buď se podívat na hráče na kontinentu co mají stejně nebo podobně bodů jak ty a pokud tam nikdo není jsou jen 2 možnosti, přestěhovat se někam dál nejlépe ze statistiky vypíchnout nějakého neaktivního hráče se stejným bodovým průměrem a nebo zabrat barabrku a vystavět ji :)

Jde jen o strategii ale kdyby bylo na mně tak bych dal možnost na vlastní riziko jít na cětší hráče než jsem já :D
 

DeletedUser40036

Guest
Utočení s rozdílem 120%

Útočení s rozdílem bodu je to dobrá věc ale sice v kmenu když jste z nekým ve válne tak je to na dvě věci nechci být sprostý ale tady by měli udělat vyjímku v kmenových válkách
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Casual je pohodový svět, pro pohodové hraní. Chceš-li si opravdu dobře zaválčit, zvol spíš klasický svět bez takového omezení k útokům.
 

DeletedUser

Guest
Tuším, že žádné, je to "nekonečný" svět. Na tomto světě nemá smysl řešit nějaké pokusy o ovládnutí a podobně, slouží k pohodovému pomalému stavění vesnic, farmení se nevyplácí, protože barbarky nerostou. Dá se tu pár situací vyzkoušet, a také získat pár vlajek. Není to klasický herní svět, konečně hráči jsou na to v nastavení upozorňovaní.
 

DeletedUser39609

Guest
Já jsem řešil stejný problém, takže buď se podívat na hráče na kontinentu co mají stejně nebo podobně bodů jak ty a pokud tam nikdo není jsou jen 2 možnosti, přestěhovat se někam dál nejlépe ze statistiky vypíchnout nějakého neaktivního hráče se stejným bodovým průměrem a nebo zabrat barabrku a vystavět ji :)

Jde jen o strategii ale kdyby bylo na mně tak bych dal možnost na vlastní riziko jít na cětší hráče než jsem já :D

To já bych šel spíš na menšího hráče...když mu sebereš vesnici tak on bodově klesne a ty stoupneš a tak si ji nemůže vzít zpět... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru