• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Chyba textu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Tak tohle je super - hned vím, kam lezu :D
[SPOIL]
Přihlásit na Svět 25

Chceš se zúčastnit na Svět 25?
Přihlásit na Svět 25

Chceš se zúčastnit na Svět 25?
Vítejte ve světě 24! Přejeme Vám příjemnou zábavu při hře. Podklady pro hru naleznete na forum. Tvůj Kmenový tým
[/SPOIL]To, že mi tým chvíli vyká a chvíli tyká, to bych jim odpustil, ale plést si čísla světů... :scratch
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
ALOHA ALL :eek:)

Tak jsem si zas po pár měsících chtěla udělat chvilinku na DK a tak kliknu na hlavní stránku s přihlášením....
Klik na stránku registrace s přihlašovacími údaji...
A hned mi padne do oka finální odkaz "Zúčasnit se"

Vteřinku přemýšlím jestli jsem účasník nebo účastník, pak si řeknu že špatně vidím v tuto noční hodinku při tom dnešním super úplňku...a pak pro svoji jistotu rozkliknu přihlášení na jiném světě.
A ejhle - opět na mne jukne slovíčko "Zúčasnit se".

Nebylo by tam přeci jen lepší to gramaticky správné "Zúčastnit se" ? :blush
Obzvláště když je to hned na prvním vstupu do hry ?
Děkuji.
S pozdravem Kvíteček
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To Willibald: Koukám, že ti za tak dlouho dobu nikdo nedal žádnou reakci. Chybně nastavené oslovení už na uzavřeném světě bohužel nezměním, také však už není důvod jej měnit, že? Každopádně jsem zatím alespoň opravil větu, na kterou jsi sice neupozorňoval, ale mne tloukla do očí: "Chceš se zúčastnit na Svět XX" - Změněno na "Chceš si zahrát v herním světě: Svět XX"

To Kvítek:
Jasně, chybička se vloudila. Opraveno, změněno, po updatu bude vše v pořádk. Díky! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru