DeletedUser27494
Guest
Zdravím chci se zeptat!
Ať počítám jak počítám nějak mi nevychází počet surovin produkce za hodinu,
nebo jsem asi blbej v matematice může ,mi to někdo vysvětlit?
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
[/TD]
[TD="width: 100%"]Dřevorubec (Stupeň 10)
Tví dřevorubci kácejí v hustém lese masivní stromy. Dřevo je potřeba při výstavbě tvé vesnice, ale je důležité také pro výrobu zbraní. Čím vyšší stupeň dřevorubci mají, tím rychlejší je těžba dřeva.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: vis"]
[TR]
[TH]Produkce[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu na úrovni 11[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD] Základní produkce[/TD]
[TD]164[/TD]
[TD="class: inactive"]190[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Zvyš produkci 20%[/TD]
[TD]33[/TD]
[TD="class: inactive"]38[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] +6% Produkce surovin
[/TD]
[TD]10[/TD]
[TD="class: inactive"]11[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Ztráty díky domobraně 50%[/TD]
[TD="class: inactive"]-103[/TD]
[TD="class: inactive"]-120[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Momentální produkce[/TD]
[TD]206[/TD]
[TD="class: inactive"]240[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: vis"]
[TR]
[TH]Produkce[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu na úrovni 12[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD] Základní produkce[/TD]
[TD]190[/TD]
[TD="class: inactive"]221[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Zvyš produkci 20%[/TD]
[TD]38[/TD]
[TD="class: inactive"]44[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] +6% Produkce surovin
[/TD]
[TD]11[/TD]
[TD="class: inactive"]13[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Ztráty díky domobraně 50%[/TD]
[TD="class: inactive"]-120[/TD]
[TD="class: inactive"]-139[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Momentální produkce[/TD]
[TD]240[/TD]
[TD="class: inactive"]279[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
stupeň 10 - 164+33+10=207 a ne 206 !
stupeň 11 - 190+38+11=239 a ne 240 !
stupeň 12 - 221+44+13=278 a ne 279 !
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
[/TD]
[TD="width: 100%"]Lom na těžbu hlíny (Stupeň 9)
Lom dodává pracovníkům důležitou hlínu, k výstavbě tvé vesnice. Čím vyšší stupeň vývoje lom má, tím rychlejší je těžba.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: vis"]
[TR]
[TH]Produkce[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu na úrovni 10[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD] Základní produkce[/TD]
[TD]141[/TD]
[TD="class: inactive"]164[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Zvyš produkci 20%[/TD]
[TD]28[/TD]
[TD="class: inactive"]33[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] +6% Produkce surovin
[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD="class: inactive"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Ztráty díky domobraně 50%[/TD]
[TD="class: inactive"]-89[/TD]
[TD="class: inactive"]-103[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Momentální produkce[/TD]
[TD]177[/TD]
[TD="class: inactive"]206[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
stupeň 10 - 164+33+10=207 a ne 206 !
Ať počítám jak počítám nějak mi nevychází počet surovin produkce za hodinu,
nebo jsem asi blbej v matematice může ,mi to někdo vysvětlit?
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
[TD="width: 100%"]Dřevorubec (Stupeň 10)
Tví dřevorubci kácejí v hustém lese masivní stromy. Dřevo je potřeba při výstavbě tvé vesnice, ale je důležité také pro výrobu zbraní. Čím vyšší stupeň dřevorubci mají, tím rychlejší je těžba dřeva.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: vis"]
[TR]
[TH]Produkce[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu na úrovni 11[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD] Základní produkce[/TD]
[TD]164[/TD]
[TD="class: inactive"]190[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Zvyš produkci 20%[/TD]
[TD]33[/TD]
[TD="class: inactive"]38[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] +6% Produkce surovin
[TD]10[/TD]
[TD="class: inactive"]11[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Ztráty díky domobraně 50%[/TD]
[TD="class: inactive"]-103[/TD]
[TD="class: inactive"]-120[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Momentální produkce[/TD]
[TD]206[/TD]
[TD="class: inactive"]240[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: vis"]
[TR]
[TH]Produkce[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu na úrovni 12[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD] Základní produkce[/TD]
[TD]190[/TD]
[TD="class: inactive"]221[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Zvyš produkci 20%[/TD]
[TD]38[/TD]
[TD="class: inactive"]44[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] +6% Produkce surovin
[TD]11[/TD]
[TD="class: inactive"]13[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Ztráty díky domobraně 50%[/TD]
[TD="class: inactive"]-120[/TD]
[TD="class: inactive"]-139[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Momentální produkce[/TD]
[TD]240[/TD]
[TD="class: inactive"]279[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
stupeň 10 - 164+33+10=207 a ne 206 !
stupeň 11 - 190+38+11=239 a ne 240 !
stupeň 12 - 221+44+13=278 a ne 279 !
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
[TD="width: 100%"]Lom na těžbu hlíny (Stupeň 9)
Lom dodává pracovníkům důležitou hlínu, k výstavbě tvé vesnice. Čím vyšší stupeň vývoje lom má, tím rychlejší je těžba.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: vis"]
[TR]
[TH]Produkce[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu[/TH]
[TH]Jednotky za hodinu na úrovni 10[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD] Základní produkce[/TD]
[TD]141[/TD]
[TD="class: inactive"]164[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Zvyš produkci 20%[/TD]
[TD]28[/TD]
[TD="class: inactive"]33[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] +6% Produkce surovin
[TD]8[/TD]
[TD="class: inactive"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Ztráty díky domobraně 50%[/TD]
[TD="class: inactive"]-89[/TD]
[TD="class: inactive"]-103[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Momentální produkce[/TD]
[TD]177[/TD]
[TD="class: inactive"]206[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
stupeň 10 - 164+33+10=207 a ne 206 !
Naposledy upraveno moderátorem:

