• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k podzimní soutěži

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Zde můžete diskutovat o nové soutěži, pokládat doplňující dotazy, třeba i trochu "machrovat", ale vše jen v rámci pravidel fóra.
 

DeletedUser

Guest
dotaz.

můžu sem dát fotku která není odsud (ČR) ... ale vyfotil jsem jí já ?? o.O
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, pokud jsi na tom místě pobýval a je to Tvoje autorská fotografie, tak ano.

Na fotografii je důležité, aby byla pořízena tím, kdo bude soutěžit, takže to mohou být i fotografie pořízené mobilem nebo tabletem.
 

DeletedUser

Guest
dotaz 2 :D

A bude vadit pokud to sem vložím před termínem ?? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nebude, rozhodli jsme se, že termín zahájení soutěže je dnem vyhlášení. Chtěli jsme Vám nechat čas, abyste případně mohli jít něco nafotit, aby byla zachycena spíš podzimní atmosféra, ale v době digitálních fotografií je to asi zbytečné a čas na vymýšlení textu je také dostatečně dlouhý.
 

DeletedUser38040

Guest
Dotaz

Zdravíčko,
včera jsem veršovala, až se ze mě kouřilo. A mám takový menší problém. Místo pár veršíků se mi vždycky podaří udělat celou básničku.
Tak jsem se chtěla zeptat, zda je nějaký limit, jak asi dlouhý ten text má být :)

Děkuji

striga
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
V podmínkách soutěže je na to pamatováno:

4. Je povoleno vložit i nesoutěžní práce, zajímavé fotografie nebo i samotné texty - ovšem už jen formou odpovědi na první příspěvek.

Text je omezen v podstatě vzhledem pohlednice - záleží na autorovi díla, jak to pojme - existují i pohlednice, kde je více důraz kladen na text než na samotný obrázek.

Ale může to být i jen tak, že na pohlednici bude část textu a zbytek jen dopsán - jako by byl součástí zadní strany. Nebo může být uvedena přední i zadní strana pohlednice. To záleží na uvážení autora.
 
Nahoru