• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži - prázdniny 2013

Které povídky by jste vybrali Vy?


  • Celkový počet hlasujících
    21

DeletedUser33829

Guest
[SPOIL]
Chtěla bych vás upozornit, že termín začátku soutěže je pevně určen a to


na pondělí 8.7.2013


Prosím, respektujte všichni toto pravidlo a svá díla prezentujte nejdříve v tento den.

Všechny literární práce zveřejněné před tímto datem mohou být považovány za nesoutěžní, tzv. cvičné!


[/SPOIL]

Mi to nevadí, já to jako soutěžní práci neberu. Já to napsal původně jako reakci na Biblose, že mám hodit zpátečku.:mocking Jenže pan poradce mi to smazal a napsal, že to mám napsat jinam.;)
 

DeletedUser37239

Guest
To už je něco pro mně :D:). Jen si nechám svou sestrou češtinářkou opravit chyby :D:D:D:D:D.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.327
Mi to nevadí, já to jako soutěžní práci neberu. Já to napsal původně jako reakci na Biblose, že mám hodit zpátečku.:mocking Jenže pan poradce mi to smazal a napsal, že to mám napsat jinam.;)


Protože v soutěžích to funguje tak, že si každý svou práci dává do vlastního topíku - pokud ji připíšeš k někomu - je to spam. I soutěžní vlákna mají svá specifika, která je nutno dodržovat. :)

Tím, že jsi si založil vlastní topík, i když nesoutěžní, je vše v naprostém pořádku. A psát umíš, tak se pokus i o soutěžní dílo a to své nesoutěžní pak jen dáš na druhé místo. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Podle mě je ta soutěž dlouhá a to tak dlouhá, že i kdyby byla o polovinu kratší, tak by byla stále příliš dlouhá.:D No jo divadlo Sklep.:D

Chtělo by to na léto ještě 1 až 2 soutěže.;)
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
S lidmi kteří fandí CHELSEA nemluvím :D Jen říkám stav že šetří PB... jen můj názor...KOMENTY SI NECHTE ;)
 

DeletedUser35385

Guest
Hotovo. Aj keď si myslím že som to spravil oničom. Ale snaha bola:D
 
Nahoru