• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse ke grafické soutěži

DeletedUser36491

Guest
Angel, jako skoro každá soutěž :-D

Do jednoho týdnu bude hodnocení, takhle mi to i psal Biblos ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jsem psal do půlnoci - nechal jsem pár minut k dobru. Nebo jsi to měl rozdělané?
 

DeletedUser

Guest
fakt jste to skončili? No tak to vám v DK týmu teda přeju hezkou zábavu nad výběrem. :D Všichni víme kdo by byl vítěz, ale umí to ve 2D? :-O

Jste docela naivní, když si myslíte, že za 6 dní se vám objeví grafik. DK už jsou nezáživné, dal bych tomu spíš tak měsíc minimálně. :) Já to být nechci, ale účastnit jsem se nestihl. Grafik nenaplácá obraz za den. Kolikrát to trvá třeba 14 dní pro správný nápad. :)

Užijte si grafika. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Někdy je potřeba i pohotovost. :hi
 

DeletedUser

Guest
Jde o to, že jsem to ani stihnout nemohl, teď teprve vytvářím objekty. Nemám to grafiku jako grafiku, ale píšu aplikaci, která to smotá dohromady. :D

Navíc jsem si nepřečetl datum uzávěrky. Mohl jsem dát alespoň ty rozvrhy.
 

DeletedUser36491

Guest
pupik: Třeba máš pravdu, ale není to na DK teamu? Myslím, že to jsou dospělé lidi a vědí co dělají.
 

DeletedUser

Guest
To je. Já jen napsal, co jsem měl na srdci. :) Svobodný názor snad ještě trestný není? :)
 

DeletedUser36491

Guest
Zatím není :-D
Doufám, že komunisti zase nestoupěj na ''trůn'' :D
 
Nahoru