• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
Těch proměnných, co jak si co sedne je skutečně hodně a uhádnout vše je prakticky nemožné. Vyhrává, tudíž největší štístko ;)
 

DeletedUser

Guest
Vudcaa môžeme tu dskutovať o MS ?

A kde je aka anketa ? :D
Samozrejme, môžeš. Prečítaj si názov tejto témy. :)
Anketa - bonusové kolá.

Pokud to dobře chápu, tak se nebudou psát ani výsledky jednotlivých zápasů?

Omlouvám se případně za případně nevhodnou otázku, ale moc si už nepamatuji. Jaké byly tenkrát problémy?
V prvom kole sa tipuje umiestnenie tímov v skupinách, druhom a treťom sa tipujú víťazi zápasov a v štvrtom sa tipuje aj presný výsledok. Všetko je napísané v tej hlavnej téme. :)
Myslel som problémy s tými bonusovými kolami (najlepší strelec, brankár, atď.) - nikto to neuhádol.
 

DeletedUser

Guest
V prvom kole sa tipuje umiestnenie tímov v skupinách, druhom a treťom sa tipujú víťazi zápasov a v štvrtom sa tipuje aj presný výsledok. Všetko je napísané v tej hlavnej téme. :)
Myslel som problémy s tými bonusovými kolami (najlepší strelec, brankár, atď.) - nikto to neuhádol.

Odpověď jsem získal, i když má otázka byla formulována špatně. Takže výsledky zápasů základních skupin ne.

To je riziko povolání. Zkusil bych to ještě jednou. Je to pak zajímavější :yes
 

DeletedUser34582

Guest
Aha prehliadol som to malé a :D a inak nepredpokladám, že uhádniť brankára strelca atd. By nebol problém :)
 

DeletedUser35385

Guest
No ved majstrovstva su vo velkej miere o stasti ved kto by povedal o minulich majstrovstvach ze to slovensko tak pokazi? Mali sme skvelich hracov a cele sme to pokazili.

A vudcik ako je vlastne bodovatelnost alebo ako je vlastne ako mozem vyhrat ci ak to mam povedat.:)
 

DeletedUser

Guest
No, zúčastni sa každého kola a máš najväčšiu šancu vyhrať. Témy na tipovanie 2. a vyššieho kola budú vytvárané priebežne s vývojom majstrovstiev sveta.
 

DeletedUser35385

Guest
Tak ja sa zucastnim celich tipovaciek a dufam daco vyhram.:)
 

DeletedUser

Guest
Áno, tak máš najväčšiu šancu. Pretože väčšina hráčov (bohužiaľ) si natipuje bonusové kolá, prvé kolo a to je všetko, ostatné kolá si už v priebehu MS natipovať neprídu. Aspoň tak to bolo minulý rok. :(
 

DeletedUser35385

Guest
Tak mam aspon velku sancu. Inac ti mas aky nazor na tie ankety? Majster?SR?CR?
 
Nahoru