• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
Určitě není jednoduché vyhrát, ale nemyslím si že vyhrát může úplně každý "šťastlivec"...Pokud někdo natipuje pouze podle názvů zemí, když ani neví kdo za ty týmy bude na MS hrát, tak mu ani štěstí k vítězství nepomůže. ;)


Já už viděl pár takových šťastlivců, co tipují podle jmen a intuice, i když neví, které bije ;)
 

DeletedUser

Guest
Myslel jsem první kolo (což jsou skupiny), jestli se nesčítá podobně jako u finále uhodnutí všech 4 postupujících + přesné pořadí (celkem 10 bodů), ale vzhledem k tvé odpovědi chápu že to tak nefunguje. Nadtím, že se budou počítat obě skupiny jsem nijak nepřemýšlel, takže díky za osvětlení. :yes
 

DeletedUser

Guest
Ale když vyhrajou 1 cenu z 1, tak to člověka zamrzí, když podrobně studoval týmy

Ale jak se říká náhoda je blbec a může sednout i na vola :D
 

DeletedUser30368

Guest
Koukal jsem na ostatní a nějak podceňují Slováky :( Někteří dali i Bělorusko před SK...docela mne štve, že našim bratrům nevěříte :)
 

DeletedUser34582

Guest
No zelí ja sám im veľmi neverím ale myslím, že aj keď väčšinou všetko v príprave prehrali nebola to zla hra takže v mojom tipe budu do 4. miesta :) uisťujem :) hoci by som mal prehrať :)
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem na ostatní a nějak podceňují Slováky :( Někteří dali i Bělorusko před SK...docela mne štve, že našim bratrům nevěříte :)

Já si myslím, že to není podcenění, v minulých letech, kdy měli ještě mnohem silnější tým se nedokázali dostat ani do čtvrtfinále...
 

DeletedUser

Guest
Máme dobre individuality, hviezdy v NHL, ale ako tím nevieme hrať tak dobre. :(
 

DeletedUser

Guest
Teď už podle mě nejsou ani individuality, ale Češi dokázali nejlepší výsledek za poslední dobu uhrát s papírově nejslabším týmem (2010). Jinak hokej to nebyl špatný, dalo se na to koukat, bohužel kromě ZOH to nikde nepřineslo dobrý výsledky. Letos to podle mě bude možná překvapení MS, já bych je nezatracoval, ale srovnání se Švýcarskem nebo Běloruskem určitě není podcenění, protože v současnosti si udržují podobnou výkonnost. ;)
 
Nahoru