• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser34582

Guest
Individuality sú ale stále sú v NHL a na majstrovstvá sa dostanú iba občas :)
 

DeletedUser

Guest
Já ale mluvim o MS a vy jste poslední, kdo by si měl stěžovat na nedostatek hráčů z NHL, poslední roky totiž vždycky přijeli skoro všichni co mohli. Samozřejmě, že Slovensko má ty nejkvalitnější hráče v NHL, ale to každý a na to se nemohou vymlouvat.:pardon
Jenom minule přijel Halák, Višňovský, Hossa, Gáborík nebo třeba Handzuš a spousta dobrých hráčů i z KHL a Švédské ligy, moc silnější tým už to být nemohl...
 

DeletedUser34582

Guest
Minulý rok to bolo iné... ale tiež z 5 hráčov nespraví 4 formácie :(

A silneší možno nie ale v hokeji je potrebné aj to malé šťastíčko :)

[SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL][SPOIL]Asi ma teraz Česi zabiku :D ale počuli ste už ten vtip:
[SPOIL]Najlepší český hráči = Jágr, šťestí a náhoda :D :D[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Lord, ja viem. Ako sa hovorí, niekedy je menej viac. :)

[SPOIL] Drekt, jj. :rofl[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Lord, ja viem. Ako sa hovorí, niekedy je menej viac. :)
To budete moct dokázat právě letos :yes.
drekt: Z NHL jsem zapoměl třeba na Jurčinu a hráči z KHL (Demitra, Stumpel, Šatan,...) nebo ze Švédska (Bartečko, Nagy, Zedník,...) ti přijdou málo?
Jde i o to tomu štěstí jít naproti, ono většinou nepřichází úplně samo.
Vtip je to dost mizernej, jelikož neni vtipnej ani pravdivej...:yes
 

DeletedUser

Guest
Trochu pravdivý je a vtipný tiež. :D
Vedia to aj inde vo svete, ale to je jedno. :)
 

DeletedUser

Guest
Pro vás možná, ale mě to nepřijde. Přijde ti, že ty výsledky v poslední době jsou díky štěstí a náhodě? Letos to tím pádem bude jenom o tom, když Jágr nepřijede. :great
Povídej, mě zajímá jestli to dokážeš nějak obhájit.
Mě se zase zdálo, že díky štěstí postoupili na MS 2010 ve fotbale vaši čutálisti.:dunno
 

DeletedUser

Guest
No tým šťastím mám na mysli to, že väčšinou Vás súper prestriela a vy dáte z 5 striel 2 góly, zatiaľ čo súper na Vás vystrelí za zápas 20 krát a má vyslovené šance (to bol len príklad). A je to dosť často a na viacerých MS.
Myslíš MS 2010 vo futbale, kde sme postúpili do osemfinále cez vtedy bývalých majstrov sveta Taliansko? :blush :mocking
 

DeletedUser

Guest
Kdo umí, umí. :p
Letos nevím jaký to bude tým. Zatím mi to přijde, že tobude mladý dravý tým složený z mladíku z NHL + Evropané a pár mazáků z NHL
 
Nahoru