• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Gratulace vítězům, čest poraženým a hanba těm, kteří nehráli podle pravidel!
Odměny dostanete, ale odeslání věcných očekávejte až během na přelomu června a července. :king
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ačkoliv nerad, tak i já gratuluji vítězům, především pak Rundenovi. :)

Většina hráčů vlastně ani neví co se včera ve finále stalo a jelikož hodně lidí sázelo právě na mě a Adamse Hahna, či krale skorpiona, kteří jsme skončili na nule, tak jsem se rozhodl vás trochu zasvětit do toho co se včera dělo. :)

Chvíli po skončení začátečnické ochrany byl zabanován a vyloučen ze hry hráč skulinka1. Důvod vyloučení? Ve finále za daný účet nastoupil suis alias Wotan Grimmzahn, tedy hráč, který hrál již předchozí kola za jiné účty.
Asi po hodině hry byl ze hry vyloučen hráč kral skorpion, který v tu chvíli měl již téměř fullku a 4 šlechty, tedy jel drtivou show. Důvod vyloučení? Za ten účet hrál každé speed kolo jiný hráč.
Přibližně o 15 minut později došlo i na mě, tedy účet šachlik. I já jsem měl již fullku a mohl bych to začít drtit. Důvod zablokování? Čtvrtfinále jsem odehrál za účet The Best Speed, semifinále za kral skorpion a vždy i za sebe, všechno výhry.
Po dalších cca 5 minutách byl vyloučen i další hráč a to Adams Hahn, který rovněž vyhrál obě svá předchozí kola. Důvod zablokování a vyloučení ze hry? Za daný účet nastoupil ve finále jiný hráč než v předchozích kolech, jelikož majitel účtu neměl čas.

Nemám nic proti vyloučení z turnaje, ale přesto mě přišli tresty, které následovali, příliš vysoké. Všem hráčům, kteří za tyto účty nastoupili, byly ze hry vyloučeny veškeré herní účty, tedy účty na prvních místech na různých světech i s dohromady přes 10.000 prémiovými body. Myslím, že tento krok nebyl správný a dalo se to řešit i jinak, přeci jen je to docela brutální řešení.

Pro mě jsou tedy vítězové turnaje Adams Hahn a SDS-Runden. Především pak Adamovi jsem ochoten poslat nějaké prémiové body pokud bude mít zájem.

Já tímto turnajem končím své herní působení v této hře. Byl jsem rozhodnutý již před turnajem, ale to co se stalo ve finále mě jenom utvrdilo. :)

Jenom dohraji speedy dokud mi neskončí prémium a poté sbohem. :)

Mějte se tu borci, čůs! :cool
 

DeletedUser40405

Guest
Zdravím, tak toto je môj prvý príspevok... Konečne môžem vysloviť svoje názory aj tu. :D
Som veľmi rád že DK Team pre nás pripravil takýto turnaj.
Nie bol najhorší, mohlo to byť oveľa horšie ale nenaplnilo to moje očakávania. Myslím si, že DK Team mal počítať s tým, že z prihlásených nepridu všetci, to sa dalo čakať, každý má svoje záujmy a nie len sedieť pri pc. Mne je aj trošku luto že som nemohol hrat v semifinále, skráátka som nebol doma. Určite by som robil problémy. :D :D :D

napr. zbytočne to bolo rozdelené v štvrtfinále do 6 skupín, stačila polovička a postupujuci by boli viaceri. Uroven bola slabá nemôžete povedať že nie, ked zo štvrtfinále postupovali hráči, kt. mali 0 bodov alebo sa logli 10min. pred koncom vystavali trocha vesku a postupili.

Nastavenie: pre mňa bolo zaujimavé, milujem level 3,5 :D ale tie barbarky, nerozumiem ako môže skončiť na 2. aj 3. mieste vo finále hráči, kt. išli bbs a len ich stavali.. -_-

Blahoželám rundenovi, kt. si to určite zaslužil. Vo finále po vyradení ostal sám sebe konkurentom :D


Dufam, že DK Team bude pokračovať v takýchto akciách, len ich treba naplánovat tip top.



Ďakujem ešte raz DK Team a aj vám hráčom, kt. ste sa zapojili. :cool





voloda
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
šachliku, tohle vystihuje jedna pěkná věta - "Komu není rady, tomu není pomoci!"

Neexistuje už jiný způsob, jak hráče přesvědčit, aby přestali podvádět, aby nekazili hru ostatním a hráli fér. Když má hráč na svém kontě 10 blokací, myslíš, že ho jedenáctá blokace přesvědčí hrát fér? Bohužel zde už není jiná možnost, jak hráče potrestat, navíc když za jiný účet hraje někdo jiný, dojde k předání hesla či vniknutí na účet jiného hráče, za to jsou trvalé blokace na všech světech, nemůžeš se tomu tedy divit, že jsme postupovali správně...

Budu se opakovat, ale sláva vítězům, čest poraženým a hanba těm, co podváděli a pokusili se ovlivnit výsledky turnaje!
 

DeletedUser41588

Guest
[SPOIL]
Zdravím, tak toto je môj prvý príspevok... Konečne môžem vysloviť svoje názory aj tu. :D
Som veľmi rád že DK Team pre nás pripravil takýto turnaj.
Nie bol najhorší, mohlo to byť oveľa horšie ale nenaplnilo to moje očakávania. Myslím si, že DK Team mal počítať s tým, že z prihlásených nepridu všetci, to sa dalo čakať, každý má svoje záujmy a nie len sedieť pri pc. Mne je aj trošku luto že som nemohol hrat v semifinále, skráátka som nebol doma. Určite by som robil problémy. :D :D :D

napr. zbytočne to bolo rozdelené v štvrtfinále do 6 skupín, stačila polovička a postupujuci by boli viaceri. Uroven bola slabá nemôžete povedať že nie, ked zo štvrtfinále postupovali hráči, kt. mali 0 bodov alebo sa logli 10min. pred koncom vystavali trocha vesku a postupili.

Nastavenie: pre mňa bolo zaujimavé, milujem level 3,5 :D ale tie barbarky, nerozumiem ako môže skončiť na 2. aj 3. mieste vo finále hráči, kt. išli bbs a len ich stavali.. -_-

Blahoželám rundenovi, kt. si to určite zaslužil. Vo finále po vyradení ostal sám sebe konkurentom :D


Dufam, že DK Team bude pokračovať v takýchto akciách, len ich treba naplánovat tip top.



Ďakujem ešte raz DK Team a aj vám hráčom, kt. ste sa zapojili. :cool





voloda
[/SPOIL]


Rád bych tomuto příspěvku dodal ,že polovina mých vesnic byla dobyta od hráčů.
Né jako jerry.mouse který vzal od hráčů max 2.5k bodovou vesku
:great

Navíc jsem neměl tolik času.Musel jsem si udělat i přestávku na oběd. :D

Ovšem po vyřazení těch co nehráli "fér" bylo vidět ,že by měl vyhrát Runden.
Aspon ,že se i tak stalo ,protože kdyby vyhrál jerry.mouse tak by mě to fakt mrzelo.
Podle toho jaké podal výkony ve všech kolech
:(


Na příště:
Bylo by super kdyby na turnaji bylo více aktivních hráčů.
Nezáleží jak hrají "každý není mistr"
Ale hlavně aby chtěli hrát a snažili se až do posledního dechu.

Vyřazení hráči si to zaslouží.Měli hrát podle přesně daných pravidel.Možná ,že by se našel i lepší trest
než vyřazení herních účtů
:D



Doufám ,že se tyto turnaje objeví alespoň jednou do roka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38609

Guest
Global Ban, za to že jsem neměl čas hrát finále tak jsem to dal kamarádovi, aby hrál místo mě abych nepřišel o premka, když sem se už dostal do toho finále. Ted jsem kvůli jednomu speedu přišel o svět 40, kde mám náskok 150.000 bodů na první příčce a jsem vůdce kmene který vede taky o x milionů? To si děláš srandu Kozmi. Přeháníš to. Diskvalifikace z mistrovství chápu, ale toto jsi přehnal. Končím s kmenama a ty mužeš za to ty, díky :)
 

DeletedUser41590

Guest
Na sklulince byli 9000pb a ani ji je nepreposle i kdyz to podle pravidel jde, pokud jsou volné premiove body tak je i z vylouceneho uctu muzou preposlat ;)
 

DeletedUser30435

Guest
Jo vážení hráči, kdyby se každý choval tak jak má, nebyl vulgární, nepodváděl, atd. tak se vám nic takového stát nemůže.

Hráče byť je to i nepřítel toho si máme vážit je také jenom hráč se srdcem pro hru, a tady se vždy ukáže kdo za jakým nickem je, někdo slušný, někdo neskutečně vulgární, a to do hry nepatří, hrou se máte bavit a mít radost z každé získané vesničky.

Co neuznávám, samolibé hráče kteří těží i z vlastního kmene.

To že přijdete o prémiové body za trvalý Ban, je v pořádku za každý podvod se musí zaplatit.

Přeji všem hezkou bezproblémovou hru. :heart
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru