• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k Mistrovství ČR/SR 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Předem informuji, máme registrace, kde je nick registrovaný v roce 2015!

Pokud se chcete účastnit Mistrovství, tak nick musí být založen v roce 2014 a dříve.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
zdravim, chcel by som sa spytat, co presne znamena doobeda, poobede a vecer. konkretny cas od kolkej do kolkej.. vdaka :)

Zatím nejsme schopni říct konkrétní časy, je to jen orientační, bude záležet na počtu hráčů, čím více hráčů se registruje, tím více kol se sehraje a tím dříve se každý herní den začne a později se v daný den skončí.

To, že navíc při registraci napíšete, že preferujete čas ráno, ještě neznamená, že vždy ráno hrát budete, ale ta pravděpodobnost je vysoká.



Logické by bylo 7:45-11:45, 13:00-17:00 a 17:15-21:15 (aby 12:00-12:45 mohl být nějaký speed a 21:30-3:30 třeba taky něco) - ale právě v tom je Kozmiczův systém nedomyšlený, protože pak zbytečně místo speedů pro všechny bude mnoho hodin pro většinu lidí a pro všechny cizince český speed server nedostupný.

Ano, takové časy jsou pravděpodobné. I když v ideálním případě bychom rádi začínali až od 9h. Uvidíme, když bude hodně hráčů, budeme nuceni začít dříve, abychom vše stihli.

Speed bude pro hráče nedostupný jen jeden či dva víkendy, předpokládáme, že nejpozději třetí víkend se budou už hrát semifinálová a finálová kola, takže tam bude jen minimum zápasů...
 

DeletedUser31120

Guest
Zahrajte si Mistrovství a staňte se tak mistrem světa!

Stále je otevřená registrace! Pozor ... do 24.5.2015!

speed-mistrovstvi@seznam.cz

Nezapomeňte uvést:

1)Herní nick
2)Státní příslušnost
3) Český svět, kde aktivně hrajete
4) Preferovaný čas zápasu​
 

DeletedUser41027

Guest
Lamaci, psal jsem na ten mail a nedostal jsem odpověď, zaregistrovali jste me teda? :-D
 

DeletedUser31120

Guest
Mrkni se teď, a pokud jsi nedostal stále odpověď, tak si nesplňoval kritéria.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
[SPOIL]
Zahrajte si Mistrovství a staňte se tak mistrem světa!

Stále je otevřená registrace! Pozor ... do 24.5.2015!

speed-mistrovstvi@seznam.cz

Nezapomeňte uvést:

1)Herní nick
2)Státní příslušnost
3) Český svět, kde aktivně hrajete
4) Preferovaný čas zápasu​
[/SPOIL]

A já myslel, že je to mistrovství ČR... :D

MS by taky šlo, ale na jeho organizaci a uskutečnění nemám práva, povolení, čas, důvěru a další podobné věci.
 

DeletedUser41027

Guest
Paráda, už jste mi odpověděli, takže ted už jen doufám, ze nebudu mít ve skupině ty nejlepší, kteří pak budou bojovat ve finále :-D
 

DeletedUser25387

Guest
Taky doufám, že nenarazím na nějaké silné hráče. Nechtěl bych vypadnout hned na začátku.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru