• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěžím

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jen chci říci, že vzhledem k nové rychlosti světů se "prémium na rok zdarma - platí pro jeden svět" stává poměrně zbytečnou záležitostí, dáte-li to "na půl roku" bude to úplně stejné, ještě vám něco zbude :yes
 

DeletedUser

Guest
Dotaz k soutěži

Protože jste zadali konec druhé části soutěže Kosmasova kronika divoká tak nešťastně, že "spadl" do víkendu prodlouženého o dva státní svátky a já rozhodnutí rodičů neovlivním ...

... přesto ale chci, aby si můj druhý příběh mohli všichni přečíst. Kde jej mohu uveřejnit? Vím že to bude mimo soutěž, ale uveřejnil bych jej tu moc rád.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pošli mi to na skype jako word a já ho tam mimo soutěž vložím.
 

DeletedUser

Guest
Ajantis

Když já Skype nemám - nějak se mi s ním nedaří kamarádit.
Poslal jsem ti ho ve zprávě.
Díky moc za ochotu.
Ajantis
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
OK máš to tam, ale dej si pozor na soutěžní zadání. :hi
 

DeletedUser34582

Guest
Zdravím,

myslím, že by nebolo od veci ak už Vám chýba tej jeden titul súťaž normálne oznámiť v hre a zrušiť nutnosť sbx to bolo s témou dk :) celkovo TW je vo veľa krajinách a keďže už len ťažko niekto vymyslí niečo nové a k tomu pekné na tému dk bolo by to vhodné aj bez toho :)

samozrejme aspoň sa pridržať a vytvoriť niečo podobné ako máme teraz :) tak je to pekné :)
 

DeletedUser16561

Guest
Pripravujeme pre vás súťaž k blížiacim sa ZOH. Tešíte sa ? ;)
 

DeletedUser37060

Guest
no jasné že teším... som zvedavý čo to bude teraz za úkol.. :D a dúfam že nie tipovačka :D :blush
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru