• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži F1

DeletedUser

Guest
Já fandim FERRARI tak snad letos tytul. Mají novou nadupanou káru.


Uvidíme Uvidíme:cool
 

DeletedUser

Guest
zajimava tipovacka - ale jak u toho neni Schumi,tezko se tipuje;) Nicmene mam dotaz: Proc jste zvolili to odstupnovane rozlozeni bodu za tipy na 1. 2. a 3. misto? myslim, ze trefit treba treti flek je tezsi, nez viteze:) takze za me hlas pro jeden bod za trefene umisteni...
 

DeletedUser

Guest
F1 ON-LINE: Nová sezóna odstartovala, na čele se v Austrálii drží Vettel<!-- Sklik-kontext-stop -->
<!-- Sklik-kontext-start -->Britský pilot McLarenu Jenson Button se zatím může těšit představou útoku na vítězný hattrick ve Velké ceně Austrálie, ale do úvodního závodu formule 1 v Melbourne vyrazí až ze čtvrté pozice. Sobotní kvalifikaci ovládl úřadující šampión Sebastian Vettel a bude chtít navázat na loňské úspěchy. Závod v Austrálii můžete sledovat v on-line reportáži na Sport.cz!<!-- Sklik-kontext-stop -->
27. 3. 2011 07:53 MELBOURNE <!-- Sklik-kontext-start -->Na druhé pozici vedle Vettela se postaví Lewis Hamilton s dalším mclarenem, třetí odstartuje Mark Webber, domácí jezdec hájící barvy stáje Red Bull. Přední pozice v kvalifikaci vyklidily vozy Ferrari - z pátého místa odstartuje Fernando Alonso, z osmého Felipe Massa. Veterán Michael Schumacher s Mercedesem se dokonce nevešel ani do první desítky a na startovním roštu mu patří až jedenáctá pozice.
 

DeletedUser

Guest
Petrov jel pěkně, neviděl jsem prvních 5 kol a jak jsem koukal byla po startu zase mela )
 

DeletedUser

Guest
...

Já fandím redbull už od konce Schumachera od ferrari a proto říkám Vettel a Webber
 

DeletedUser

Guest
Už se těším na tu soutěž.

Možná jsem to přehlédl, nebo to zde není, ale jaký je nejpozdější termín na tipování vítěze závodu? Děkuji.:hi
 

DeletedUser

Guest
jencek23

:clown:warrioruž aby to uteklo, mam chuť si pořádně zatipovat
 

DeletedUser

Guest
Jak tipovat:

  • Své tipy můžete dávat zde na fóru a hlasy jsou platné do odstartování závodu.
  • (příspěvky po odstartování závodu + editace příspěvků, se do soutěže nezapočítavají).
 
Nahoru