• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži F1

DeletedUser7386

Guest
Přemejšlim jak by na tom byl Kubica, když s tim Petrov dá bednu tak by minimálně bojovoval s hamiltonem
 

DeletedUser

Guest
Jak tipovat:

  • Své tipy můžete dávat zde na fóru a hlasy jsou platné do odstartování závodu.
  • (příspěvky po odstartování závodu + editace příspěvků, se do soutěže nezapočítavají).

Děkuji. :great

Jinak viděl jsem posledních 8 kol, jelikož posunutý čas a moje obliba spánku mi zabránily vidět víc. Nicméně pořadí mne dost překvapilo (Petrov, Massa, ..). Byly zavedeny mnohé novinky, které zlepší dramatičnost závodu. :wacko
 

DeletedUser

Guest
Tipování

Chci se zeptat,můžu vložit některého závodníka na všechny tři místa ?Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Musíš tipovat 3 různé jezdce, ne jen jednoho na všechny 3 pozice .)
 

DeletedUser32878

Guest
f1 soutěž

Kam se budou psát ty vyslédky, které typujem? A bude někde tabulka kdo má kolik bodů?
 

DeletedUser11059

Guest
Já bych přál Šumimu, aby překvapil, ale nemá na to auto ..... Vetel rozhodně nepřekvapí, když bude na jednom z prvních tří míst.
 

DeletedUser32883

Guest
A to asi nemůžu dát jak 1. , 2. i na 3. místo jednoho jezdce?
 
Nahoru