• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži Kalendář 2012

DeletedUser32568

Guest
klidně dám DK týmu důkaz že první místo dokážu v malování :D
 

DeletedUser

Guest
Můj osobní tip na výherce byl od Ponožka se vrací. To pozadí z puzzle bylo moc pěkné, jen ten font byl trochu moderní. Ale jestli si někdo myslí, že se zřeknu 500PB, tak tůůůdle :D
 

DeletedUser34808

Guest
Ja tipovala tebe;) a Osttnim dik za to ze by to v malovani zvladli lepe,to ja rozhodne taky,kdyby to bylo delano v malovani. A klidne jste to v malovani mohli delat rovnou. Treba jsme to vyhrala diky tomu,ze je to jine a napadite. Proste tohle je o estetice a tu kazdy vnimame jinak proto i oblikani chodime ruzne,tak co resite je to hra:D:)

A verim ze soudci meli co delat aby to rozhodli ajak psali bylo to tesne,jednomu s elibi tohle jinemu zas neco jineho. Priste se muzete predvest s malovanim vy:pardon

Jeste jednou DIKY:yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Gratukuji všem třem, Kalendáře byly povedené a zajímavé i myšlenkou.
 

DeletedUser

Guest
Byl bych zvedavej jak to hodnotili ... melo to bejt 3.1 vtedy to nebylo až pak najednou rychle nechápu .. ale nic nenadelám me se líbilo to druhý , a Prvý take ale to druhý víc podle me bych si vic zasloužil 3.místo ale name to nezáleží
 

DeletedUser32568

Guest
můj tip byl na ponožka se vrací a potom na to druhé místo bych dal druhé míst :D první místo je opravdu jen a pouze malování :rofl
 

DeletedUser34808

Guest
Mam dotaz, jeste jsem nikdy nevyhrala,ty PB dostanu kdy a nebo si je musim nejak vyzadat? Dik za info.:pardon
 

DeletedUser

Guest
Len čakaj a prídu ti na účet.
Ak by nechodili, kontaktuj hlavného moderátora.
 

DeletedUser34808

Guest
Dekuji,ja prave nevedela jestli se nema nekde hlasit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru