• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži Kosmasova kronika divoká

DeletedUser34582

Guest
:D jaj tak toto :D to nech Ťa netrápi :D vyhrať aj tak nemôžeš :) ak by si vyhral nahrlo by sa stádo, že si na fore dlhšie a všetkých modov poznáš tak preto si vyhral :D
 

DeletedUser35035

Guest
Modov nepoznám a vôbec ma nezaujímajú :D Už skoro týždeň sú mi úplne ukradnutí...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Modov nepoznám a vôbec ma nezaujímajú :D Už skoro týždeň sú mi úplne ukradnutí...

No, přece hned nehodíš flintu do žita, doba je hektická jako vždy o prázdniny, pošli mi ty Tvé návrhy do osobky nebo na skype. Přečtu, prodiskutujeme s kolegy. Doufám, že nám na to dáš dost času :hi
 

DeletedUser35035

Guest
Biblosi spracuju je :) Do písomné podoby. Ale nejdřív Ti položím pár otázek :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Možná je to tím, že tu nejsou výsledky hodnocení, ale jak psal angelino - dovolené a změny v týmu ... Interně hodnocení probíhá, jen prostě to trvá poněkud déle, než se všichni hlasující vyjádří. Takovouto soutěž jsme tu ještě neměli, i my sbíráme zkušenosti a je škoda, jestli někoho odradilo jen to, že nevidí výsledky průběžně.
 

DeletedUser34582

Guest
nemyslím, že je to tým. Skôr si myslím, že sa na to zabudlo. Prvé kolo bolo spomenuté všetkým cez to čo naskočí na začiatku také info, že prebieha súťaž. A ďalej forum taktiež trochu upadlo a každý na to zabudol
 

DeletedUser23979

Guest
Nebylo nikdy zapoemenutu. Interně se hlasuje a dále mluvit nebudu :).....Bych porušila něco.
 

DeletedUser

Guest
vidím že o tuto soutěž už nemá nikdo zájem :( co se děje ? hele když napíšu ted ten příběh musím psát pak i do dalších ?
 
Nahoru