• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser36623

Guest
Snad jo, pojal jsem to trochu s vtipem ne jen otřepaný "Veselé vánoce a šťastný nový rok" :D
 

DeletedUser

Guest
:D

Jak koukám, tak skoro všichni dělaj obrázek na stejném prinvipu (stará listina otrhlá) a lidem se to líbí, cení se tu i originalita?


samozřejmě, ale povedená....
A možná to několik lidí udělalo na stejném principu, co se týče pozadí, ale to přeci nemění nic na kvalitě díla. I s tímto nápadem bych řekl většina z nich přišla sama....
( Například já jsem byl jeden z prvních.... )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můj výtvor je sice na staré otrhané listině, ale můj nápad dát do pozadí obrázky na téma DK (zbrojírna, kasárny, sekyrník, paladin) do ztracena a lehce průhledné si myslím že je celkem originální a zajímavý, nikdo to ještě neudělal.
Všichni tam dali třeba jen paladina nebo tak něco, ale průhledně jako to mám já nikdo nemá :)
 

DeletedUser

Guest
;)

přeně tak, každý to má jiný, já jsem třebas udělal na písmu ( PF 2013 ) odlesk .. také jsem to ještě neviděl, ani, že by někdo udělal odstavec vlevo jednou a v pravo druhou barvou..(přechd dvou barev v odstavci...)
Každé dílo je něčím originální ! :yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Hmm...zaujímavé :) aj keď je jasné, že to vyhrá Bedulas :D :D

Trochu otrepané ohoreté pergameny :D každý rok je to o tom istom :D :D ale tak čo už s Vami :D niekoré sú fakt pekné :) ine zase veľmi oreginálne aj keď jednoduchšie :) ale sú aj prekombinované :)
 

DeletedUser36649

Guest
Tak nápad se starým papírem jsem měla taky :D jen se mi to nějak nedařilo dát dohromady, tak jsem nakonec udělala výsledný soutěžný přáníčko :)
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Tak teda nechtěla bych rozhodovat,jedno přáníčko hezčí než druhé
 
Nahoru