• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser34582

Guest
:D ja som si vtedy užíval....spánok :D :D

Ale môj rekord je asi príbeh pri Kosmasovej kronike divoka :D mobil večer pred polnocou :D posledný deň :D :D
 

DeletedUser36482

Guest
Kvitek

moc pekny to ma ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ak myslíš mňa, tak dík :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aj mne sa už zdá, že to trvá dlho, ale tak aj tie príspevky sú dosť dlhé a je ich dosť veľa a tak isto aj moderátorov a vedúcich na hre je dosť veľa. Pre mňa napr. by ani nestačilo 800 znakov, nie to ešte tých 500, takže som to musel nejak vykompenzovať.
 

DeletedUser36940

Guest
Postupující soutěžní práce

Ahoj

tak jak koukám, už se nebudete strachovat kde je anketa :)

Jestli se můžu vyjádřit k výběru postupujících. Není to nic proti Dk týmu, je to pouze můj názor :)

v průběhu soutěže, jsem četla všechny práce které se sem přihlásili. A opravdu mně pár věcí překvapilo
1) Vůbec jsem nikde neviděla kolik prací bude posláno do hlasování. Nemáte pocit, že tuhle informaci by měli soutěžijící vědět?
2) Já osobně měla vytipovaných 5 lidí co by v hlasování neměli chybět. To se splnilo tak jak jsem očekávala. Ale vidím tam i 2 lidi co tam podle mého názoru nepatří (je to jen můj názor)

Výherce soutěže je podle mého názoru lotosový kvítek:), kterému vjenuju hlas v anketě :yes

Trošku nemile mne překvapilo, že nejsem v hlasování. Jak jsem už psala přála jsem si být v první 10. No nesplnilo se.

možná se to někomu bude zdát jakoo nevhodný komentář, ale já jsem to napsat musela.

Ps
vidina možnosti jednou vyhrát nějakou premiákovou výpomoc mně láká, takže se určitě zasee do nějaké soutěže přihlásím :)
 

DeletedUser34582

Guest
:D jeden z tých dvoch som ja :D tomu sa hovoria kontakty v DK teame :D

Ale nie neber to nijak tragicky...súťaží bude ešte veľa. Pri výbere určite hodnotili množstvo vecí a faktorov okolo toho. Osobne si teraz nie som istý či som čítal Tvoj príbeh(sorry :D ale bolo ich veľa :D) tak niektoré možno boli menej skutočné ako by sa mohlo vzdať :) vieš išlo o tú skutočnosť ako sme začínali. Keď niekto napíše, že nahral 10 mega bodov na svojom prvom svete a prišiel hrať napr až s10 taj je to dosť divné :D
 

DeletedUser36940

Guest
direkt

ty su z těch kdo tam je po právu :)

Jestli chceš můžeš si můj příběh přečíst :) a pokud jde o to jestli je skutečné kde kdo začínal a s kolika bodaa skončil to si snad může dk tým ověřit na Statusu ne?

já jsem opravdu začala hrát až na S17.
 

DeletedUser34582

Guest
Prečítal som si :)

A bolo to skutočne zaujímavé čítanie :) ale teraz sa prosím neuraz....bolo to "rovnaké" ako ostatné.

Pozrel som si pár prác, ktoré sú v hlasovaní a doposiaľ som ich neprečítal. A výber je skutočne pestrý...je tam niečo podané vtipnejšie...( je pravda, že aj tá Tvoja sestra je v tomto prípade vtipná..chudáčka :D)
niečo pre mňa divné( to písanie v 3. osobe mi trochu nepasovalo :D sorry, ale je to dosť divné :D)
niečo básnické
atd. atd.
najviac je tých obyčajných prác dá sa povedať. Keby som vedel dám Ti možnosť aby si ma v hlasovaní nahradila :p
mne osobne o bodíky neide DK už hrám len kvôli Modrej ustričke ( toto nechci vysvetliť :D je to náš super pokec :D)

a nie som direktík :p Ty upíračka :D

napr mne tam chýba kokosáčik :) ale nikoho nebavý čítanie ako všetkých už od začiatku bil hlava nehlava.

Ale keď si všimneš je tam kopa príbehov písaná, že .. k tejto hre som sa dostal/a kliknutím na reklamu...pomahal my s tým ten a ten...atd. Možno dosť ľudí tak začínalo, preto kto takto začínal chcelo to oživiť niečim ako napr...
Samozrejem v úvode som uzavrel tutoriál veď predsa nebudem hrať podľa návodu nie ? Určte to zvládne aj malé dieťa a ako som tak čítal tie profily ku ktorým som sa akýmsi zázrakom dopracoval zistil som, že ľudia sa dožívajú často aj 106 a viac rokov a pritom stále majú výdrž hrať túto hru tak som si automaticky nahodil do profilu 106 rokov a nejaké obrovské mesto aby som vyzeral ako macher. Brutálny kometnár atd.


samozrejem sa dá vymyslieť mnoho vecí....podľa skutočnosti....ja som si napr. spomenul, že môj prvý účet bol asi s7..nick nejaký erny5...čo nebol ani tak môj keďže mi ho kamarát vybavil od iného čo hru prestal hrať :D ale viem, že na to aká som bol lama som bol asi v 3. kmeni sveta :D a bol tam super človiečik nickom 3Jan :D keď som od neho mal 10000 kopii 7000 šermov a 1000 TK vo veske bol som pán :D


občas sa dá mnoho veci prikrášliť, alebo proste napísať tak trochu inak...

Tvoj prípad napr. na fore som bola neskutočná spamerka a tak ma tam všetci milovali :D

Som riadne ukecaný :D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru