• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser37558

Guest
Nebylo by možné soutěž alespoň o den posunout? Dozvěděl jsem se o ní dneska a asi nic nestihnu vytvořit. :(
 

DeletedUser37558

Guest
Nemůžu tu jen vysedávat, mám taky dost práce a hlavně ruční tvorba je složitá. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tak v tom případě bude muset tvá ruka malovat rychleji :D
 

DeletedUser40698

Guest
Ha suprové, dyť jsem říkal, že se udělají výjimky, ale jen u některých. tak nevím, ale někteří mají své práce vložené přes sponku i když velkou, protože kdyby byly vložené normálně tedy přes url externího uložiště nebylo by nutné se přihlašovat aby bylo možné zhlédnout obrázek.
Není attachment příloha?
 

DeletedUser

Guest
Hráčům, kteří nakonec vložili obrázek z url do ukončení soutěže splnili podmínky.
Těmto jsem přílohy odstranila, protože to neudělali sami. Pro někoho. kdo se na fóru nepohynuje jako doma a přijde k vůli soutěže to může být složitější.
 

DeletedUser40698

Guest
Tak na co se dávaly tedy ty pravidla když to někteří nedokáží splnit a když patrně bylo jasné, že to nedokáží splnit? A stejně nemají někteří tu přílohu odstraněnu a není to teda tím pádem vůči nám ostatním nefér, kdy některým bylo hodně kladeno na srdce aby to měli v pořádku?
 

DeletedUser

Guest
Můžeš být konkrétní, o co přesně Ti jde?

Nápověda, která soutěžícího nasměruje správných směrem zakázána není, tudíž všichni, kteří nakonec vložili obrázek přes url toto kritérium dodrželi.
Ti co, nedodrželi zadání v plné šíři byli ze soutěže vyřazeni.
Přílohu jsem odstranila všem a i kdyby ne, není to důvod k vyřazení.
 

DeletedUser40698

Guest
O co mi jde? O to, aby byl pro všechny soutěžící stejný metr.
Tak jak může mít např. rLikK správně vložený obrázek když ho nemá, hlavně, že kolem toho byla rozsáhlá diskuse a radoby radících také mnoho, kteří dokonce skoro dostali přes prsty, že mu radili.

Když se podívám na přehled soutěžních vláken je u jeho vlákna sponka na obrázku je červeně zvýrazněna:


Když v jeho vlákně nepřihlášen najedu na obrázek ukáže se následující:


A nakonec když na ten odkaz kliknu tak to po mě chce abych se přihlásil protože obrázek je vložen přes sponku tedy vnitřní přílohu viz adresní řádek:


Takových bude možná více jen jsem je ještě neměl čas projít.

Další dotaz. A na co se tedy my děláme s návody, když stejně je nikdo nečte, nerespektuje, nepoužije nebo vůbec není schopen použít?
 
Nahoru