• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser

Guest
Zde můžete v rámci pravidel DK fóra diskutovat o soutěži :hi
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Šanci má každý, dnes už mají grafické programy natolik intuitivní ovládání, že není problém se naučit alespoň základy a i s málem se dají vytvořit zajímavé návrhy.
 

DeletedUser40698

Guest
Musí se nutně použít to uložistě co je v zadání nebo lze použít jákékoliv? Pokud se zůčastním, tak bych nerad měnil své oblíbené, kde mám i free účet a navíc tam nahrávám všechny obrázky.
 

DeletedUser

Guest
Pochopitelně, že můžeš ;)
Ta úložiště jsou pouze pro ty, kteří by si nevěděli rady ... pro nováčky.
 

DeletedUser

Guest
Můžeš vložit více obrázků.
Podmínka je: minimálně jeden :)

edit.: musíš ovšem určit, který bude soutěžní
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jestli to takhle bude pokračovat a prací stejnou rychlostí přibývat, bude rozhodování zatraceně těžké.:hi
 

DeletedUser40698

Guest
Nevím, jestli se zůčastním, něco jsem po několika hodinách splichtil, jenže to vypadá jako by to dělalo dítě školou povinné z prvního stupně základky, jenže dítě školou povinné zas neumí zacházet s grafickými programy.:cool
Toto není klasika a to, že stáhnu nějaké obrázky a vhodně je poskládám. Zde vzniknul zcela jiný nápad který moc lidí nepoužívá.
Konkurence je hodně a bude hodně, proto si nejsem jistý v kramflecích.
Nějak se horším.:scratch
Ale zase zde u tohoto výtvoru, by mne nemohl nikdo nařknout z okopírovaných obrázků s vodoznakem a různými jinými metadaty které se mohou v nich skrývat.

Dotaz: může tam být cena známky nebo nemusí a je to čistě na uvážení?
 
Nahoru