• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete diskutovat k soutěži a nebo jen tak volně debatovat a komentovat dění okolo fotbalového svátku konaného ve Francii. :beer
 

DeletedUser40852

Guest
Mám dotaz:
Můj tip bude třeba Francie :Rumunsko 2:0
Francie vyhraje 2:0 tak obdržím 3 body za přesný výsledek + 1bod za vítěze zápasu, celkem tedy 4 body?
Francie vyhraje 1:0 získám bod jen za vítěze zápasu
Můj tip bude Francie : Rumunsko 1:1
Zápas skončí 1:1 a já dostanu jen 3 body za správný výsledek?? Neměl bych dostat ještě 1bod za to, že jsem tipoval že nebude vítěz??
Zápas skončí 2:2 neměl bych dostat aspoň bod za tip na remízu?
Jde o to, že tipování remízy by bylo v nevýhodě oproti tipování výhry.
 

DeletedUser40852

Guest
Tak už jsem odpověď našel, je to napsaný u jednotlivých dnů.
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz:
Můj tip bude třeba Francie :Rumunsko 2:0
Francie vyhraje 2:0 tak obdržím 3 body za přesný výsledek + 1bod za vítěze zápasu, celkem tedy 4 body?
Francie vyhraje 1:0 získám bod jen za vítěze zápasu
Můj tip bude Francie : Rumunsko 1:1
Zápas skončí 1:1 a já dostanu jen 3 body za správný výsledek?? Neměl bych dostat ještě 1bod za to, že jsem tipoval že nebude vítěz??
Zápas skončí 2:2 neměl bych dostat aspoň bod za tip na remízu?
Jde o to, že tipování remízy by bylo v nevýhodě oproti tipování výhry.

Rumunko se kvalifikovalo ? :D
 

DeletedUser33829

Guest
Nad textovým polem máš ikonky a na druhém řádku hned první je s písmenem B. Klikneš na ni a napíšeš text, nebo část textu označíš a klikneš na ni.:hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak se nám soutěž pěkně rozjela, vypadá to zatím zajímavě! Jen se zeptám, je tu někdo, kdo je šťastlivcem lístků na nějaký zápas a jede do Franice? :king
 

DeletedUser39515

Guest
Zdravím,
chcem sa len pre istotu opytať ohľadom bonusovej otazky - Kdo bude nejlepším střelcem.

Nenašiel som tam žiadný termin do kedy možme tipovat to trio strelcov, tak sa chcem spytať či je termin uzavretia tejto otazky rovnaky ako ostatne otazky (tesne pred začiatkom) alebo iny? ...vopred Ďakujem za odpoveď :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
biohazard: Ano, termín uzamčení hlasování je stejný jako u bonusových otázek, tedy s výkopem zahajovací ho utkání mezi Francií a Rumunskem, zítra ve 21:00.
 
Nahoru