• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k verzi 8.0

DeletedUser34342

Guest
Po zadání nicku hráče mě to několikrát vyhodilo na přihlašovací stránku....proto jsem to tu napsala.... před minutkou se mi podařilo ten nick dostat do pozvánky ...ufff...se mnou to pc nějak laškuje :rofl
 

DeletedUser

Guest
Konečně verze , která přináší fakt dobrý vylepšení a hlavně to přivede oživení do hry a mohlo by to přilákat hodně lidí na DK ;)
 

DeletedUser18022

Guest
ja teda nadseni z predregistrace nesdilim .. je to jen elegantni obejiti zakonu o Spamu :)

zaujala me ale veta
4) Na následující stránce najdeš v pravém seznamu všechny tvé staré známé, které klikem na ně pozveš do nového světa. Tito hráči budou, po startu světa, na mapě v tvé blízkosti.

co tim chtel autor rict?
jak moc blizko? aby bylo koho farmit! :)

kolik policek bude nejblizsi "kamarad"?
kolik policek bude nejvzdalenejsi "kamarad"?
 

DeletedUser11059

Guest
To je zatím otázka a jistě to zjistíme (zrovna se testuje nový svět ... čili by mohlo dojít i na toto) ... osobně také doufám, že to nebude v rámci políček, ale třeba kontinentu.
 

DeletedUser34582

Guest
Chcem sa spytat či je už neskoro na ďalší návrh, pretože to čo som písal by som rád aj navrhol mne by sa to páčilo a určite by som nebol sám teda aspoň myslím:blush :D:D
 

DeletedUser31120

Guest
Ty chceš dávát návrhy když verze 8.0 byla dávno vyhlášena :D
 

DeletedUser34582

Guest
to len tak bolo tu mrtvo a myslim ze vzdy sa da nieco doplnit :D
 

DeletedUser31120

Guest
máš čas honeem napiš email na INNO a napiš jim oc tam chceš možná ti vyjdou vstříct ale piš německy :D:D:D
 
Nahoru