• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k verzi 8.0

DeletedUser34582

Guest
ale nemôžu sa do jednej správy zapojit viaceri do každej osobytne a to je potom dosť neprehladne :(

a anviac je to potom oveľa ťažšie na nejke to plánovanie útokov atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
spuštění světa 24

jen se chci zeptat v kolik hodin se má svět přibližně spustit
 

DeletedUser26962

Guest
No také bych byl rád,aby tam byl noční bonus,a bez omezení počet hráčů na svět. Samozdřejmě se jusíš uzavřít každý,ale aby to nebylo jen na 100 hráčů..... :)
 

DeletedUser34613

Guest
Podpora

Třeba aby jsme mohli útočit s podporama co nám přídou.
 

DeletedUser

Guest
bude... než vychytaj mouchy, zase budou chvíli problémy :cool
 

DeletedUser

Guest
jsem zvědavej jak tam bude vypadat:paladina nebo :warriora jestli to už bude líp vypadat a chtěl bych aby se tam vešlo z tamtěch světů a ještě něco navíc a chtělo by to i vylepšený :axe:king a šlechtice jinak to bude o ničem to že na tu vesnici musíme zatočit 4krát je :rofl k vysmátí
::::::::DDDDDDD
 

DeletedUser30264

Guest
re

mě se líbí ta předregistrace, už jenom to je krůček k udržení stavu hráčů(má to i jiné výhody, dokonce pro normální hráče..), avšak je to jenom chvilkové řešení...chce to něco, co donutí i hráče, co přestali hrát, aby se vrátili:)
 

DeletedUser34342

Guest
Mě se také líbí, že mohu poslat pozvánky :) jenže: pozvánky pošlu jen hráčům, se kterými jsem hrála pod nickem, na který se momentálně přihlašuji, ale já bych chtěla pozvat i ty, se kterými hraji na světech pod jiným nickem :(...a neznám na ně email...

V první kolonce můžeš zadat jen nick a pokud stále hraje ... pozvánku dostane.


No to právě nejde...hodí mě to opět na přihlašovací stránku...nebo asi něco dělám špatně :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Předregistrace je dobrá ... ale má to i své ale (ale to ale není zas tak velké ale, dalo by se říci, malé bezvýznamné aleíčko)...

Všimli jste si tohoto?

Podmínky pro vítězství Kmen má 12 jedinečná tajemství po dobu 48 hodin

Pokud se kmeny budou soustředit na jedno místo (a to předregistrace umožňuje), bude velké dobývání vesnic s tajemstvím, pokud se nhodně členové kmenu rozmístí, je možná možnost, že se dostanou k vesnicím dříve ... ale pak je tu to aleíčko .... co je lepší?

EDIT:/

Mě se také líbí, že mohu poslat pozvánky :) jenže: pozvánky pošlu jen hráčům, se kterými jsem hrála pod nickem, na který se momentálně přihlašuji, ale já bych chtěla pozvat i ty, se kterými hraji na světech pod jiným nickem :(...a neznám na ně email...

V první kolonce můžeš zadat jen nick a pokud stále hraje ... pozvánku dostane.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru