• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k verzi 8.0

DeletedUser

Guest
A spoustu spamu, kde se budou bavit o blbostech. Ne! Bude se radši diskutovat jen zde :)
 

DeletedUser32568

Guest
ale takhle se nedají návrhy pořádně rozvinout...pochopte nás, kteří ty návrhy chtějí i rozvíjet svou debatou...tady je příšerný debatovat na nějaký téma, protože do toho skáče jiný...nebo ty, když seš scripter vytvoř script co udělá spolu s každým založením tématu v této sekci udělá i téma Diskuze - blablabla :)
 

DeletedUser32568

Guest
a co takhle rovnou udělat podsekci Verze 8.0 kde by se mohlo debatovat o ještě nedokončených nápadech :)
 

DeletedUser

Guest
Proč dělat další podsekci o nedokončených, když už téma na diskuzi je, sekce 8.0, je pro finální nápady. hráči jsem mohou přesunou ze sekce ideje.
Nehledě na to vím jak to tu funguje a pochybuju že by hráči (z většiny případů) editovali svůj první příspěvek po diskuzi.
 

DeletedUser32568

Guest
tak pokud by ho nezeditovali, tak by prostě byl innu poslanej ten původní...všimněte si kolik je tady nápadů spolu v V8.0 a předtím tu byly jenom samý inteligentní, tady je spousta blbostí :D
 

DeletedUser34101

Guest
nwm

chtěl bych jestli by to bylo možné aby se mohly volně posílat suroviny z tržištích.Větší selské dvory v některých vesnicích se mi stalo že selské dvory byli plné a už nic sem nemohl stavět.;) A tak demoluji.:(

svět 20 a snad všude
 

DeletedUser31120

Guest
chtěl bych jestli by to bylo možné aby se mohly volně posílat suroviny z tržištích.Větší selské dvory v některých vesnicích se mi stalo že selské dvory byli plné a už nic sem nemohl stavět.;) A tak demoluji.:(

svět 20 a snad všude

Sathan má pravdu založ si nové téma :D a tam dej svůj návrh ;) tady ti to bude k ničemu
 
Nahoru