• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze ke KM

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
To si nemyslim, to až v druhém či třetím čísle. Podle mě v prvním bude 1500-2000 v druhém až třetím kolem těch 3000 a pak jestli bude magazín pokračovat déle, tak by se to mohlo ustálit na 10000 možná i mnohem víc:) Asi takhle bych to viděl já:)
Jinak papasese, děkuji:D
 

DeletedUser19739

Guest
Když vezmeš aktivní hráče ze všech světů plus speedery tak si myslim že snad je, nebo ne? V těhletěch číslech jen tipuji...
 

DeletedUser

Guest
Tak teoreticky by si jej mohlo stáhnout i všech 65.000 hráčů, ale realita je jiná. Ač bych Vám to moc přál, těch deset tisíc je opravdu hodně daleko. Ale třeba se to jednou podaří. :)
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
tak zítra je 13.11 2011 13+11+2011=2035

já tipuji 2035
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ale, kdyby jsi to vzala podle numerologie, tak by moc nevyšlo (1+3+1+1+2+1+1= 10; 1+0=1) :(

Ale číslo 1 vyjadřuje nervové napětí, což tedy, myslím, že to je :)
 

DeletedUser

Guest
Vážený hráči

Na magazíne sa neustále pracuje,je s tým kopa práce a niektorý ani nespali aby mohol byt magazín vydaný dnes.
Preto Vás prosíme aby ste boli trpezlivý.

Magazín vyjde vo večerných hodinách.

S pozdravom,
Redakcia Kmeňového Magazínu
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru