• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze ke konci světa

DeletedUser

Guest
gratuluju,hlavně přeju udržet těch potřebbých 80% aktivních vesnic
:yeah
 

DeletedUser

Guest
Take gratulace, vypada to, ze konkurencni kmeny nemaji sebemensi sanci;)
[SPOIL]
toptribes.png

maps by nickjer, http://map.k-io.com/index.php[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Velká gratulace ! Relativně nový svět... Ještě jednou moc gratuluji a přeji vám aby jste těch 80% udrželi :yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, tak to je úspěch, jednička si odnese asi nejen prvenství v tom, že to byl první svět, ale možná i v tom, že se bude hrát nejdéle :)

Ze srdce přeji tento úspěch :hi
 

DeletedUser8261

Guest
...

já byl v kmenu ZMA od doby co jsem začal na s14 bohužel jsem se nedostal do vítězného kmene byl jsem pouze v akademii a odtamtud mě vyhodili protože jsem byl 3 dny neaktiv protože mi nikdo nechtěl vzít zástup a ještě jsem psal na forum no ale stejně gratuluji bývalím spolubojovníkům









Best Friends: Schimanové, Fizzelko
 

DeletedUser30264

Guest
re

tak na tohle musím reagovat...dk je o spolupráci, většinou se stává, že kmen táhne pár lidí, často to není většina a to je hlavní problém této hry, že úspěch aktivních, snažících se závisí i na takových, kteří čekají..máme štěstí, že se to s10 až tak netýká, ale chtěl jsem to zmínit
 

DeletedUser31120

Guest
Gratluji vám k ukončení světa a vítězum též gratuluji byli jste dobří ;)


Ještě máte na hraní ani néé 20 hodin užijte si to ;)
 
Nahoru