• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze, otázky, rady k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
mohu se zeptat? i když to bude blbá otázka, můžeme tu normálně kecat o zápasech atd...?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
keram: Ano, samozřejmě můžete :)
dark5: Napsal jsi své tipy dvakrát, navíc oba jiné, takže jsme ti oba smazali...
 

DeletedUser

Guest
super :D

vyšel mi první zápas a věřím v další remízu v tomto zápase :yeah

kdo má taky remízu???
 

DeletedUser17878

Guest
Začalo to pekne, remíza JAR vs. Mexiko :) Som sa trafil, možno naposledy :D
 

DeletedUser

Guest
musím říct, že dneska jsem měl štěstí :D dvě remízy a dva správné tipy :D
 

DeletedUser

Guest
Hlasování jsem prodloužil do minuty výkopu, ted je již téma zamčené, takže již není možné dále tipovat. Průběžné výsledky vytvořím do tabulky, kterou sepíši dnes, bude tam také seznam všech hráčů, kteří prošli kontrolou a mohou se soutěže zúčastnit. Typi ostatních hráčů budou bez upozornění smazána...

no kde je ta tabulka?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ta bude vytvořena až po několika kolech, ono není snadné spočítat a zapsat typi všech hráčů...
 

DeletedUser5389

Guest
Koukám, že včerejší remíza Anglie s USA byla podle zdejších tipů hodně nečekaná :)
 

DeletedUser

Guest
V tom máš pravdu :thumb, i já dal na Anglii, ale je to i není chyby jejich brankáře Greena, udělal jednu chybu, ale jednu šanci vykryl, je to podle mě chyba útočníků Anglie, kteří se ne a ne neprosadili.

Jinak 2. den mi nevyšel, pouze Argentinci, mi splnili sázku :yeah.
Takže v dnešní den doufám více splněných šnací :axe
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru