• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 11

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
nefunkční svět

tak jsem rád že v tom nejsem sám, psal jsem i na support, ale zatím se nikdo neozval
snad to daj brzy do kupy:wizard
 

DeletedUser33489

Guest
nejde svět.11

jsem vytočenej od 3.15 sedim u pc jdou mi utoky potřeboval sem vyslat dalsi nic nejde suport mlči.. kde je zase chyba sem zklamanej a vytočenej:pardon
 

DeletedUser

Guest
Problémy pořád přetrvávají. :( Vždy se přihlásím na server a po chvíli vypadne :(
 

DeletedUser

Guest
Těch výpadků je čím dál víc :( Když jsem loni začínal, tak jich bylo minimum...
 

DeletedUser33489

Guest
svět 11

zajimave že kamoš na světě 12 jede normalně se divim že suport mlči nikde nikdo mi neodepsal doufam že bude kompenzace nač pak platit ják premiják...poledne ani nevim jak se dopad...:no
 

DeletedUser19635

Guest
hrabou se v tom a tak to nejde, včera večer jsem poslal pár útoků a dnes už nic, k vzteku

včera mi napsali, že se dělá na servru , dnes se ani nepřipojím, včera to šlo kolem 22 hodin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nezveřejňuj tickety se supportem tady.

8)Je zakázané zverejňovat na veřejném DK fóru Váš rozhovor (ticket) s DK Support Teamem. Toto zveřejnění je povoleno ve zprávách mezi hráči, a na kmenovém foru.

http://status.twstats.com/#cz

jinak jediná 11 je pořád offline
 

DeletedUser3

Guest
Přeji pěkný den,

jde o problém s připojením na server, prosím o trpělivost, záležitost má v rukách technika.
 

DeletedUser33489

Guest
svět 11 nelza se napojit

myslím že toto je velice smutne vysvětleni když všechny světy jdou- jaka udržba myslím že by se někdo měl nad timto zamyslet problem je od pulnoci a ve 3.15 co sedim u pc uz sem sničim nehnul a nikdo nenapsal všem lidem větu je porucha toho a toho a ne až suport pobbardujenme :no
 
Nahoru