• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

DeletedUser19256

Guest
to vsak nieje dovod,aby si sa tym vychvaloval.Dokaz nieco sam a potom tym mozes machrovat

Já už něco dokázal, ale zrovna tady, obzvlášť v tvé přítomnosti s tím nebudu "machrovat".. Budu radši, když mě budeš mít třeba za lamičku, za kterou máš hodně lidí, a oni tebe ;)
 

DeletedUser22162

Guest
rad by som prijal pozvanie,ale toto je moja jedina hra.Ked ju skoncim,tak na dk uz hrat nebudem.A ak mam pravdu povedat neviem ci by som stihal tak rychlo klikat a uz toboz by som to nezvladol casove.Inac ako BS zaspali,tak si ma predbehol v obrane,ale ja sa nevzdam.Musim vyprovokovat dalsi utok na mna
 

DeletedUser22472

Guest
rad by som prijal pozvanie,ale toto je moja jedina hra.Ked ju skoncim,tak na dk uz hrat nebudem.A ak mam pravdu povedat neviem ci by som stihal tak rychlo klikat a uz toboz by som to nezvladol casove.Inac ako BS zaspali,tak si ma predbehol v obrane,ale ja sa nevzdam.Musim vyprovokovat dalsi utok na mna

znas me ja sem provokater nejvetsi že jaro :D:D
 

DeletedUser22162

Guest
guasimodo Dnes v 22:43 hodin
Ahoj, tak jsem koukal na foru že jsme rozjeli nějakou debatu i s vaším diplomatem nebo s kým to jednaj.
Zajímavý nazor. Je v jednání mír mezi našimi kmeny ale za podmínky že by jste vyhodili pr nás i pro NB největšího křívaka asi na tomto světě a to [player]Dlw1[/player] nevím jak se na něho tváříš ty ale je to namachrovany hráč bez špetku pokory a ucty k ostatním. používa zakeřné metody které nepatři k čestné hře jako je neustalé vyhrožovaní že někomu nechá zablokovat učet (a pokud má tu možnost hned to udělá) že se zná ze suportem atd... píše na světové forum jak je nejlepší jak na něho nemáme. Nechá se zabetonovat a pak machruje fakt kabrnák. na mě jste vyslali 500 utoku a nikdo neprošel a také nemachruji jelikož to že mi lidi poslali podpory není žadné umění.
myslím pokud by váš kmen přistoupil že od něho stáhnete podpory, vyhodíte ho a pujdem do něho všichni společne byl by asi mír. Ten hráč vám dělá jen ostudu a válka je také kvuli němu
Dakujem som pocteny.To vam az tak lezim v zaludku kvoli vasej neschopnosti,ze sa pokusate robit taketo intrigy?Ale co ine sa da cakat od kmena ktory vytvara multyucty?Len tak dalej priatelia,ale ani toto ma nezastavi.Mozete sa postavit aj na hlavu,ale nedam vam sancu
apropo.
1)Nikdy som nespomenul,ze sa poznam so suportom a nikdy tak neucinim,pretoze tam nikoho nepoznam,ale tie klamstva Ti idu...
2)Okrem paladinov ja podpory od kmena nemam.Hram obranu sam
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru