• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 13

DeletedUser

Guest
safa netreba komentovat, ten je tym vseobecne znamy :D tiez som mala tu cest
a barbari... odpadlici z roznych kmenov ktorych uz nikto nechcel
kukam ze aj tak sa da hrat DK... :(
 

DeletedUser28334

Guest
Abych to trochu osvětlil. Kmen BAR se spojil s kmenem AW. Tímto hráči s AW kteří byli pod útoky přešli pod jejich ochranná křídla. Spojko bylo zrušeno a nastaven don který byl dohodnut do středy. Jasně že dále pokračovali útoky na rozpracované bývalé hráče AW kteří se schovali do BAR. Toto bylo využito jako záminka a pár hodin po tom co byla uzavřena dohoda o donu ji BAR v případě RaS změnil na WAR a okamžitě vyrazili proti RaS, svým dosavadním spojencům které dosud v boji proti AW velice aktivně podporovali. Dle mého názoru se seriózní kmen takhle opravdu nechová.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to ne no :) hlavne s AW si asi moc nepomuzou, este kdyz jsem tam hrala, jsem neverila vlastnim ocim, kdyz mi zacali betonovat vesnice ofkami :D
 

DeletedUser28108

Guest
Abych to trochu osvětlil. Kmen BAR se spojil s kmenem AW. Tímto hráči s AW kteří byli pod útoky přešli pod jejich ochranná křídla. Spojko bylo zrušeno a nastaven don který byl dohodnut do středy. Jasně že dále pokračovali útoky na rozpracované bývalé hráče AW kteří se schovali do BAR. Toto bylo využito jako záminka a pár hodin po tom co byla uzavřena dohoda o donu ji BAR v případě RaS změnil na WAR a okamžitě vyrazili proti RaS, svým dosavadním spojencům které dosud v boji proti AW velice aktivně podporovali. Dle mého názoru se seriózní kmen takhle opravdu nechová.

Mlátíš prázdnou slámu... :-D

to ne no :) hlavne s AW si asi moc nepomuzou, este kdyz jsem tam hrala, jsem neverila vlastnim ocim, kdyz mi zacali betonovat vesnice ofkami :D

Další příspěvek někoho, kdo nezná situaci :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Než se dostanu k tomu co zde má být si neodpustím jednu poznámku:Po přečtení přízpěvků od Wurfa,monoera mi nebylo moc dobře.Proč?Protože od členů kmenu (který snad prezentují) který vévodí tabulkám bych čekal jiné chování...,kde je to gentlemanství členů "spojeného králoství" to aristokratiké povznesení......místo toho se dozvídám o:
"BOS, blůs, cc, aw a jiné pochybné spolky" (monorea) a "*UK* vs. VVV,Wowes,AIE,K25,CIBULE,DREAMS,/+CC+,Bl-Ús,AW,str,B@S,-SMRT- - omlouvám se jestli jsem nějaký lůzrkmen zapoměl" (Wurf)
Prostě velice dobrá vizitka *UK*


:D:D:rofl:rofl:yeah

arogance -A CZo Yakko?? Až to tuhle skončíme,tak se mě nebude nikdo na tohle ptát...Mě spíš zaráží všudypřítomné vlezkodupství,poukazování na něco co může být každému ukradené a podrazy...
Jo a jestli čekáš ode mě jiné chování,čekáš marně,to běž spíš hrát šachy a né se do mě osobně navážet na DK...já se za to nestydím a je mi to totál ukradené...

S úctou sobě vlastní Wurfík
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
dyk jo Wurfe, tenhle tvuj prispevek nesvedci o nicem jinem, nez o tom co mas v hlave :rofl
kazdy normalni clovek uz si to prebere sam :cool
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
:rofl ACY?

no tak to se asi pudu pobodat :D
 
Nahoru