• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser20424

Guest
Diskuze světových velmocí

Zdravím všetkých bojovníkov, vodcov a diplomatov sveta 15. Vytvoril som vám touto témou priestor na zahájenie voľnej diskusie týkajúcej sa sveta 15.

V tejto téme je povolené:
- Písať rôzne informácie a novinky.
- Vkladať rôzne mapy:
http://cz.twstats.com/cs15/index.php?page=map
- Vkladať rôzne vojenské štatistiky: http://cz.twstats.com/cs15/index.php?page=war_stats
- Verejne diskutovať o diplomacii, spojenectvách či vojnách.
- Reagovať na všetky príspevky.

Vodcovia a diplomati popredných kmeňov boli oboznámený o vzniku tejto témy a budeme čakať na ich vyjadrenia...

V tejto téme platí prísny zákaz spamovania!

 

DeletedUser14869

Guest
-Tallion-

Ahoj.
Jsem vůdce kmene -Tall-
Doufám, že v tomto tématu se nebudeme jen hádat, ale budeme se bavit.
Je to přeci jen hra a ne něco co nám ničí nervy. :clown
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, jsem vůdce =EW= a toto se mi zdá dobrá myšlenka, uvidíme, jakým směrem se bude ubírat,...zdravím vůdce -Tall- :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Quake4

Zdravim, jsem Vudce kmene *RLC*

Jsem docela zvedavy, kam tahle diskuze povede a kolik lidi se ji zucastni.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím výborné bojovníky a skvělé vůdce kmenů -Tall- a =EW= kopetka a maacaa!
Quake4 - nic osobního proti tobě a tvému teamu nemám, ale nepomýšlíte na změnu názvu?
Nechci vás nijak urazit, ale kmen RLC byl jen jeden (vždy k němu neodmyslitelně patřil jeho zakladatel) a vybíral do tohoto kmene jen a pouze hráčskou ELITU...
Jinak trochu k historii -tento kmen fungoval pod jeho pravým zakladatelem na světě 10, 11 a pak na sv. 15, kde jste se jeho pravého zakladatele zkrátka zbavili. Na těchto světech (mimo sv.15, kde jsem pobyla jen jeden den) jsem vždy byla jeho členkou po skoro celou dobu jeho fungování a na jedenáctce jsem byla dočasnou vůdkyní tohoto kmene. Měla jsem svolení používat tento název a tag (ne obrázek), tak se divím, že vy existujete a není nikde jeho zakladatel....
Myslím, že i tady funguje něco jako autorské právo. Na tento tag, název a obrázek má nárok jen a pouze jediná osoba - víš moc dobře kdo.
S úctou Lotosový kvítek
 

DeletedUser

Guest
Quake4

Na zmenu nazvu nepomyslime, kmen byl zalozen jim a myslim, ze kdyby nechtel aby tento kmen tady byl, napsal by mi (nam) to nemyslis?:diablo
 

DeletedUser6728

Guest
...

ahoj,
jsem vůdce kmene FaV a válčíme proti kmenu klokan... dostávají pekně na prdel proto na nás volají své spojence.
Side 1:
Tribes: FaV
Players:

Side 2:
Tribes: KLOKAN
Players:

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 17
Strana 2: 8
Rozdíl: 9

image.php

Celkem bodů vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 124,940
Strana 2: 53,056
Rozdíl: 71,884

image.php

Do diskuzí se rád zapojím.

:paladin

 

DeletedUser

Guest
Zdravím vůdce a diplomaty všech kmenů..Jsem diplomat kmene a člen rady kmene R~S..:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny kdo se zde zapojují.:bye
Jsem člen rady Kmene Zpívajících Hrochů,název Vám asi bude připadat srandovní ale jeho pravý zakladatel je srandista,právě bojuje ve skutečné válce a proto budem za něj jako kmen bojovat.:paladin
Neženeme se za body,ale za kvalitou a snažíme se z kmene KZH vytvořit co nejlepší partu,přátelství nejen přes DK dokládají i naše fotky.

jeden z TOP kmenů K 45 KZH
Honza*15:hi
 

DeletedUser

Guest
Ufg

Zdravim vas, som jedna z vodcov kmena UFG a tesim sa na zaujimave diskusie s ostatnymi skusenymi hracmi.
 
Nahoru