• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, my žijeme hlavně ve světech ...
 

DeletedUser28189

Guest
mate taki od rana vypadky? me to zloby a nemuzu se prihlasyt :( :( :(
 

DeletedUser28785

Guest
Ano psalo mi to že mám zvolit svět i když jsem na něj JASNĚ kliknul...
 

DeletedUser27205

Guest
jdeme nahoru, kmeny zatim nic moc kvalita, kazdej bere plnej pocet (koukni TOP20) jsou tam 3 kmeny kolem 60 lidi ostatek 100 az 120...

nektere kmeny se udrzi ale drviva cast padne... a nektere z nich jsou jasna paka:D
 

DeletedUser

Guest
Tak ani tak nezáleží na počtu hráčů v kmenu,jako spíš na jejich kvalitě.
Jsou tu kmeny kteří mají s každým možným spojenectví a hafo hráčů s tisíci body ale jejich of rank je tak žalostný že mě je jasná jedna věc: Tyto hráči nikdy nebudou přínosem pro kmen a se začátkem přebírání vesnic,tyto stavitelé prostě končí a jejich kmeny taky.
Je to stejný scénař s každým otevřeným světem a ten kdo tu hraje roky,mě musí dát jenom za pravdu :hi
 

DeletedUser27205

Guest
jo jo...
nas kmen se drzi v prvni 10-ce jak v off ranku tak v bodech...
tyhle "farmarske" kmeny co spominas daji jen kmenu body na prvni cca 2 mesice pak je vsichni preberou...
 

DeletedUser28785

Guest
tak tak...já si raději vytvořím kmen kde beru hráče pod přísným výběrem a otestuji si je sám - pošlu jim dotazník, pak musí dát zástup pro kontrolu armády a pak až bude rozhodnuto zda-li budou přijati :D
 

DeletedUser

Guest
tak tak...já si raději vytvořím kmen kde beru hráče pod přísným výběrem a otestuji si je sám - pošlu jim dotazník, pak musí dát zástup pro kontrolu armády a pak až bude rozhodnuto zda-li budou přijati :D


PŘÍSNÝ VÝBĚR TAK TO TI TAM NIKDO NEPOLEZE ANI JÁ xD:rofl
 
Nahoru