• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

DeletedUser

Guest
a čo tak kmeňové ponuky alebo hledám kmeň, nie kaviarna :) ale inač popis pekný, aj keď body nehovoria o všetkom a 100% odanosť kmenu asi neexistuje, vždy sa môže všetko do... už som zažil že sa s elitného 20 členného kmeňa stala banda s akadémiou ktorej ide o modrú mapu a rozoberenie práznych účtov :(

... inač ku Protonu, to ako vaši členovia rýchlo zmenili straty svedčí o ich maximálnej lojálnosti vášmu kmenu :D členov ste si vyberali sami.... a ku tomu, že svet ani nezačal a vy už máte "vojny" :rofl
 

DeletedUser28789

Guest
Dakujem,

Ja som sa len teraz regol,lebo som si to všimol až teraz:)

Ved nick mam v hre ten istý (a body,asi málo,lebo som sa pred 30 minutami registroval) tak asi už nebudem mať plnú dedinu...

JJ ,ja hladam koalíciu ktorej nejde o modrú mapu,ale o dobrú spoluprácu..20 členov v kmeni kludne stačí a v pohode rozbijeme na jednej akcii aj 5 000 000 hráča..Taký kmen ja hladam..

Až tu taký je,ktorý vie čo je spoluprácá,nech sa ozve..Mam síce malo bodov,ale moje skúsenosti sú na nezaplatenie..

Taktiež sa rýchlo rozvíjam..

Všetko čo je v kmenových ponukách..Tam si to prečitajte;)
 

DeletedUser

Guest
a čo tak kmeňové ponuky alebo hledám kmeň, nie kaviarna :) ale inač popis pekný, aj keď body nehovoria o všetkom a 100% odanosť kmenu asi neexistuje, vždy sa môže všetko do... už som zažil že sa s elitného 20 členného kmeňa stala banda s akadémiou ktorej ide o modrú mapu a rozoberenie práznych účtov :(

... inač ku Protonu, to ako vaši členovia rýchlo zmenili straty svedčí o ich maximálnej lojálnosti vášmu kmenu :D členov ste si vyberali sami.... a ku tomu, že svet ani nezačal a vy už máte "vojny" :rofl

Taky jsem se divil co se to stalo s PROTONEM, bylo tam pár dobrých hráčů a tak jsem se trošku divil že se hned odtrhli. No uvidíme jak si povede teď ten kmen ALBERT
 

DeletedUser

Guest
J teď jsem si vyhlidl hráče co má u sebe okolo 12K surek a v obraně má jen 150 kopí + 100 šerm, jdu si pro to :)
 

DeletedUser28789

Guest
No to je strašnééé..V mojom okolí neni žiadny kvalitný kmen,čo stojí za reč:)

Dufam,že si niekto tú moju ponuku na kmen,niekto prečítal :axe
 

DeBracey

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
No to je strašnééé..V mojom okolí neni žiadny kvalitný kmen,čo stojí za reč:)

Dufam,že si niekto tú moju ponuku na kmen,niekto prečítal :axe
Dobrý hráč - ten se neztratí. Rozjeď hru, rozviň se, podrť okolí a čekej. Posléze se s pozvánkama roztrhne pytel a ty si budeš moci vybrat. A pokud nebude nic dobrého tak čekej dál a pak se někdo přidá k tobě.
 

DeletedUser28789

Guest
Dobrý hráč - ten se neztratí. Rozjeď hru, rozviň se, podrť okolí a čekej. Posléze se s pozvánkama roztrhne pytel a ty si budeš moci vybrat. A pokud nebude nic dobrého tak čekej dál a pak se někdo přidá k tobě.

JJ,chyba bola,že svet som si všimol až teraz..Ale nevadí,ešte dneska má kasarne,takže eventuálne by som mal mať o pár dni vojakov,a budem farmiť,famiť,farmiť:)
 

DeletedUser

Guest
Bud opravdu v klidu.Znám hráče co začal o 3.týdny později a dokázal se vyšplhat na první místo.Hlavně o bodech tato hra není.
Co ti je platné když máš 10 mega bodů a jenom bezmocně přihlížíš jak tě obírá o vesnice kluk co má 2 mega :)
Na světě 2 se takových případů stalo více a hráči typu Sim-City prostě nemají šanci :cool
 

DeBracey

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Bud opravdu v klidu.Znám hráče co začal o 3.týdny později a dokázal se vyšplhat na první místo.Hlavně o bodech tato hra není.
Co ti je platné když máš 10 mega bodů a jenom bezmocně přihlížíš jak tě obírá o vesnice kluk co má 2 mega :)
Na světě 2 se takových případů stalo více a hráči typu Sim-City prostě nemají šanci :cool

tak to už je sci-fi, lidi mají problém posbírat vesnice po hráči který končí a vesnice uvolní, že by hráč sám posbíral takový moloch je blbost
 
Nahoru