• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser29225

Guest
je pravda že to má i své silné stránky - je to větší šance pro hráče méně aktivní - menší rychlost - menší nutná aktivita

to je taky fakt, ale jak dlouho se ten svět bude hrát se podívej na německý svět 3 ten spustili 01.11.2004 , který má rychlost 1 a hrají ho už skoro 6 let
 

DeletedUser

Guest
náhodou to občas změní..nebudu chodit daleko do historie - u s17 změnili rychlost z 1,6 na 1 a přidali bonusovky.

náhodou já si tento svět rád zahraji, ale obávám se, že po dvou týdnech mě morálka na nikoho v okolí nepustí a při takové pomalé rychlosti vojsk ničiť někoho ve větší vzdálenosti?

Já ho určtě taky zkusím ale určitě tam nebudu hrát aktivně, spíše jne tak z zvědavosti. Půjdeme zase na jihovýchod kámo ?
 

DeletedUser

Guest
dovolím si nesouhlasit, protože to, že 20 lidí nesouhlasí a dva ano nemusí v konečném měřítku znamenat, že tentýž názor sdílí i zbytek...z pohledu pravděpodobnosti ano, ale my tu jen polemizujeme o svých názorech a nedáváme žádné důkazy..nicméně ve svém příspěvku jsem netvrdil to, že většině se tato rychlost líbí. jen jsem se zaměřil na to, že slova každý, všichni apod. nejsou vhodná.

Souhlasím, já třeba jednoho takového hráče znám co mu rychlost světa nevadí, těší se na ten svět a to hrál dokonce na tom nejrychlejším, s4. :D Docela se mu i divim.
 

DeletedUser20739

Guest
A nebo prostě jen hledat ;) Poradím ti je to napsané v sekci světa 18.
 
Nahoru