• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser

Guest
rychlost celkem ujde..alespoň to nebude tak podobné minulým dvoum světum (i když by to chtělo rychlost měnit druhým směrem)

jen by se mi líbilo několik změn:
-noční režim 200%
-tří stupňový výzkumný systém
-ochrana nováčků 3 dny
-a bez fake limitu.

takový svět by se mi líbil více:)

:D ještě pravidlo seláku a kostel a byli bychom jasní vítězové, protože by tam nikdo jiný nevydržel ani 5 minut :D
 

DeletedUser

Guest
Rychlost

Kdyby dali alespoň rychlost 1 nejlepsi 2,ale 0.6 :-(
To je hra zase na 2-3 roky. Takových světů je tu už dost nemyslíte???
 

DeletedUser

Guest
Chci si zahrát českou rychlovku, za sebou mám velkou partu hráčů, s kterýma se těším na s18, myslel jsem, že rychlost 2 či 1.6 bude, protože zbytek světů bylo pomalých jak -píp-. Proč to nejde, vím, že o tom rozhoduje support a proč sem zase šoupnou takovou lemru, chci hrát na něčem rychlejším, tohle se nedá už, slovenský DK je lepší jak to český, tam jsou většinou rychlé světy krom toho nejpomalejšího na sk8... Zamyslete se a prosííím moc zkuste apsoň to nastavit na rychlost světa 1.6, já Vás opravdu moc prosím. :cry
:hi
 

DeletedUser

Guest
To máš asi pravdu,já hrál na 7 rok a když jsem se přehoupnul přes 200 vesnici,tak mě to omrzelo.Založil jsem KC všude jenom spojenci...nuda.Zůstávám na 15,kde se aspoň hraje a doufám,že 19 bude brzo. Jinak rychlých světů tu je opravdu málo:bad:shout
 
Nahoru